Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1521

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

5 rad, jak získat maximum z předplaceného Spotify
Od: Michaela Hnatkova - Čtvrtek, 08.02. 2018 - 13:00:00

Spotify je hudební aplikace založená na jednoduchosti a pohodlí. Můžete si například pustit rozhlasovou stanici, která bude hrát tak dlouho, jak potřebujete, ať už minuty nebo hodiny. Naleznete zde také mohutné playlisty písniček, které vás zabaví na celý den. Můžete sledovat seznamy skladeb, které se vyvíjejí a mění, aby obsahovaly i ty nejnovější skladby.
Spotify lze získat opravdu snadno, nicméně jakmile si ho zaplatíte, získat z vašeho předplaceného Spofity maximum může být trochu obtížné. Zde jsou rady, které vám pomůžou s tím, jak můžete Spotify využít na svém Android telefonu.


1. Kvalitu zvuku nastavujte moudře


Spotify nabízí širokou škálu nastavení kvality zvuku pro uživatele, kteří hledají nejjasnější možný zvuk nebo zvuk, který je nasytí a nenudí. Nicméně, kvalita zvuku se nemůže nastavovat jinak, pokud používáte mobilní data - Spotify totiž používá nastavení kvality zvuku stejné jakoc když jste připojení k Wi-Fi. Takže dříve, než začnete pracovat s kvalitou streamingu až na úroveň "Extreme", zvažte, jak hodláte používat Spotify s datovým připojením, například v autě nebo při práci.


Chcete-li nastavit kvalitu zvuku, přejděte do složky "Moje knihovna" a klepněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu. Nastavení zvuku je asi v polovině nabídky.


Pokud chcete dobrou kvalitu zvuku, aniž byste museli dát sbohem úspoře dat, máme pro váš ještě nějaké dobré zprávy. Kvalitu zvuku stažené hudby můžete totiž oddělit od kvality zvuku hudby, kterou přehráváte pomocí dat.Poslouchejte offline


Spotify neukládá automaticky vaše vytvořené playlisty a skladby, takže vše, co chcete poslouchat offline, je nutné stáhnout ručně. Je tedy dobré si stáhnout alespoň pár nejoblíbenějších playlistů pro případ, že byste ztratili připojení k internetu.


Můžete si stahovat alba a seznamy skladeb, ale nikoli rozhlasové stanice nebo jednotlivé skladby. Pokud se vám určitá rozhlasová stanice líbí, můžete si přidat skladby ze stanice do seznamu skladeb pro přehrávání v režimu offline, ale budete to muset dělat po jednom.


Ať už stahujete cokoliv, něco si stáhněte. Nechcete se přece ocitnout bez hudby tam ve velkém, špatném a hlučném světě.Buďte vybíraví v tom, co si ukládáte do knihovny


Spofity má desítky milionů skladeb, které chcete poslouchat, a prostřednictvím rozhlasových stanic, vyhrazených seznamů skladeb a Discover, budete poslouchat stále více a více nové hudby, ale ujistěte se, že se vám skladby opravdu líbí, než si ji uložíte do knihovny. Aplikace Spotify vám umožní přidat do knihovny 10 000 skladeb a po dosažení tohoto limitu budete muset začít třídit alba a skladby, které se vám nelíbí.


Nejjednodušším pravidlem je přidání jednotlivých skladeb do vaší knihovny. Je to lepší, než přidávání celých alb, pokud se vám nelíbí každá píseň.Poslouchejte rádio


Nejlepší způsob, jak upřesnit vaše výběry na Spotify, je často poslouchat rozhlasové stanice a hodnotit to, co pouští. Dokonce i když jste někdo, kdo preferuje poslouchání osobních playlistů, zkuste se ponořit do rádia jako jsou "Daily Mixes" alespoň čas od času a hodnoťte skladby.


Spotify díky tomu pro vás vytvoří lepší mixy a navrhne seznam skladeb, které se (snad) lépe přizpůsobí vašim zájmům.Hrajte si s playlistama


Spotify má silnou stránku ve svých rozhlasových stanicích, to ale neznamená, že byste si neměli vytvářet vlastní playlisty. Tím, že vytvoříte své vlastní seznamy skladeb, můžete mít Spotify více přizpůsobený. Přidávání hudby z různých rádií také usnadňuje jejich opětovné poslouchání a stahování pro offline přehrávání.Jaké tipy a triky znáte vy, co se týče aplikace Spotify? Sdílejte je prosím s námi v komentářích a sdílejte s námi také, jaké skladby posloucháte a jaká je vaše momentálně nejoblíbenější hudební skupina.


Zdroj:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund