Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Prožijte středověk! Na trh míří hra Kingdom Come
Od: Evzenie Janovska - Čtvrtek, 08.02. 2018 - 09:45:00

Přáli jste si někdy v životě prožít středověk? Za pár dní budete mít tuto jedinečnou možnost díky hře Kingdom Come. Jedná se o českou hru od Daniela Vávry, autora legendárních her Mafie a Mafie II, která sází na tvrdou realitu a precizní propracování. Hra se objeví na trhu již 13. února 2018.

Představení hry Kingdom Come

Hra Kingdom Come vás zavede do Čech 15. století, do doby chaosu a temna. Pole, vesnické domky, tvrze, hrady, městečko a krásnou krajinu – tím vším vás provede hra Kingdom Come. Hra vás provede životem tehdejší doby. Čekejte tvrdou realitu, nevšední dobrodružství, spoustu rozhodování i různé úkoly. Může váš čekat i romantika. Co vás však nebude čekat, jsou draci, čarodějové a další nadpřirozené bytosti.

Hra procvičí i váš mozek. Vaše rozhodnutí bude zasahovat i do vaší budoucnosti. Očekávejte, že hra bude dynamicky reagovat na vaše akce. Ve hře nebudou chybět šermířské souboje. Každá zbraň má vlastní hmotnost a jedinečnou sadu pohybů, což umožní autentický zážitek. Budete mít možnost zasáhnout až 18 částí lidského těla, nebude chybět ani detekce kolize mečem se zbytkem herního světa.

Užijete si i středověký způsob oblékání. Všechny postavy mohou na sebe navléci čtyři vrstvy oblečení a nebude chybět ani spodní prádlo. Bojovníci mají navíc možnost navléci na sebe až dvacet kusů zbroje.

Váš příběh ve hře Kingdom Come

Především vás čeká výjimečný audiovizuální zážitek. Octnete se v 15. století, v roli Jindřicha, syna kováře. Váš příběh začíná rokem 1403, kdy se rozpoutá v zemi občanská válka. Do vesnice, kde žijete, vtrhnou žoldáci. Vaše vesnice je zničená, rodina povražděná, sami uniknete smrti o vlásek. Toužíte po pomstě a stojíte před volbou, jakou cestou se máte vydat. Vaše volba bude ovlivňovat celý váš příběh během hry. Máte na výběr ze tří životních cest: životní dráha zloděje, rytíře nebo barda.

Vyberete-li si dráhu zloděje, vaše hra bude ve stylu stealth, což znamená nebudit pozornost svých protivníků. Vaší zbraní je rychlost, šikovnost a důvtip. Nebudou chybět ani převleky a další prostředky, nutné k tomu, abyste nebyli odhaleni. Vaše síla bude ve skrytosti.

Zvolíte-li si dráhu rytíře, vaší silnou stránkou bude naopak hrubá síla a práce s mečem. Jako rytíř si užijete spoustu soubojů. Pokud si vyberete životní cestu barda, vaší zbraní bude vaše hlava a jazyk. Problémy budete řešit především svým důvtipem a svou výřečností. Boje za vás obstarají jiní.

Budou na vás čekat úkoly, se kterými si budete muset poradit podle charakteristiky jednotlivých rolí. Například úkolu zabít 200 nepřátel se zcela jinak zhostí rytíř, jinak zloděj a naprosto jinak bard. Splnění některých hodně netradičních úkolů, jako například získat alkoholika a díky tomu s ním několik dní pít, vám získávají odměnu.

Hudba jako umocnění vašeho zážitku i součást hry

Jedinečný zážitek bude již od počátku hry umocňovat působivá hudba. Hudba je v Kingdom Come nejen kulisa, je její důležitou součástí. Hra obsahuje několik druhů hudby. Hudba je inspirována geniálními skladateli vážné hudby, jako byl Bedřich Smetana, Antonín Dvořák i novodobými skladateli Liškou a Fišerem.

Hudba se mění v závislosti na prostředí i na vašich činech jako hráče. Jiná hudba bude hrát v lese, jiná v podzemí, jiná ve městě a zcela jiná v soubojích. Tam hudba navíc rozliší, zda vyhráváte nebo prohráváte. A naprosto jiná hudba bude, když budete kout pikle, například se budete plížit v přestrojení nebo budete vyrábět jed.

I přes širokou škálu druhů hudby bude přechod mezi jejími jednotlivými druhy plynulý. Uvědomíte si sice jednotlivé přechody, aniž by vás doslova praštily do uší.

Milovníci počítačových her si ve hře Kingdom Come přijdou na své.

Zdroj:oupe.zive.cz kingdomcome.cz reflex.c bonusweb.idnes.cz games.tiscali.c warhorsestudios.cz


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund