Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1521

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

3 telefony klasifikované jako sběratelské předměty, které stojí hodně peněz
Od: Michaela Hnatkova - Pondělí, 05.02. 2018 - 16:00:00

Nákup mobilního telefonu je investice, nad kterou by většina lidí strávila spoustu času přemýšlením a uvažováním, a to hlavně proto, že do této investice je v dnešní době nutno věnovat značnou částku peněz.Každý z nás by si jistě přál mít nejnovější a nejlepší technologie mobilního telefonu. Byli byste ale překvapeni, kdybyste si uvědomili, že v dlouhodobém horizontu existuje potenciálně více příjmů ze starších modelů - pokud se vám po uplynutí určitého časového intervalu podaří váš telefon udržet v dobrém stavu.
Použitý mobilní telefon je lukrativní. Čas může pro některé věci dělat zázraky, včetně mobilních telefonů, kterých je již málo. Takové telefony by mohly stát obrovské sumy peněz, pokud je zachovalý a v dobrém stavu. Jistě, můžete být pokušeni prodat takový telefon za pár rychlých peněz po prvním nebo druhém roce vlastnictví, ale pokud jste schopni čekat ještě déle a udržet telefon v nedotčeném stavu po celou dobu, může vaše zařízení nakonec být klasifikováno jako sběratelský předmět s významnou hodnotou.


Nokia 8110


Nokia 8110 může vypadat jako nenápadný telefon, ale díky jednomu úžasnému filmu (Matrix) a času je nyní tento telefon jedním z vzácných sběratelských kousků! Telefon Nokia 8110 vydala v roce 1996 proslulá finská společnost, která podnítila revoluci mobilních telefonů v dnešní době. Byla pro svou dobu výjimečná díky tvaru "posuvníku", který byl použit při návrhu. Díky krytu, který se mohl vysunovat, aby odhalil číselnou klávesnici a odpověděl na příchozí telefonní hovory, byl nakonec přezdívaný jako "banánový telefon". Tato přezdívka se používala také díky jeho mírnému zakřivení.


Tento telefon je součástí historie filmu Matrix, protože je jedním z mála památných telefonů, které se v tomto filmu objevují. Neotevřenou, zcela novou Nokii 8110 naleznete na eBayi za 500 dolarů (asi 10 000 Kč). Použité modely se pak prodávají v rozmezí cen od 55 dolarů až po 200 dolarů za ty, které jsou v dobrém stavu.


Motorola DynaTAC


Když se podíváte na některé filmy a televizní pořady vysílané během 80. a 90. let 20. století, pravděpodobně byste při několika příležitostech narazili na Motorola DynaTAC. Známý jako originální telefon "brick" kvůli jeho obrovské velikosti, který byl klasifikován jako přenosný v porovnání s ostatními volbami vydanými v jeho době, Motorola DynaTAC byla ve skutečnosti ve vývoji již v roce 1947.


Zatímco několik verzí Motorola DynaTAC bylo vyrobeno během jeho vývoje, perfektně fungující model vintage telefonu může stát průměrně 500 dolarů. Myslím, že to je opravdu slušné v porovnání s tím, co si za tuto částku můžete dnes vyzvednout. Bláznivé je, že lidé ho nekupují s cílem, aby fungoval, spíše se jedná pouze o sběratelský předmět, který má přinést příjmy.Apple iPhone ("2G" první generace)


Před vydáním Apple iPhonu byly všechny chytré telefony neohrabané, zpomalené svým výkonem a opravdu nenabídly intuitivní zážitek. To se samozřejmě změnilo s uvedením a konečným příchodem první generace iPhonu, nyní běžně označovaného jako iPhone 2G. Tento telefon nám přestavil mnoho dnešních standardních vlastností, jako je kapacitní displej, kinetické rolování, pinch zooming a mnoho dalšího!


Když byl telefon vydán, tak na rozdíl od konkurence, která využívala subvence při podpisu smluv, byl originální Apple prodán za 600 dolarů bez jakýchkoliv dotací. Původní Apple iPhone je považován za jeden z nejpopulárnějších gadgetů na světě, a proto je také považován jako sběratelský kousek.


I přesto, že stále existuje několik prodávaných jednotek a často se také prodávají online, modely ve vynikajícím stavu se mohou přesto prodávat za značnou částku peněz. Ještě lepší je, že stále existují modely v původním obalu, které stojí tisíce dolarů - takže hodnota telefonu se bezpochyby nadále zvyšuje s časem.
Zdroj:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund