Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Již brzy budeme moci kupovat audioknihy na Google Play
Od: Michaela Hnatkova - Středa, 24.01. 2018 - 13:00:00

Mohli jsme si už všimnout, že služba Google Play má specializovanou sekci na audioknihy. Odkaz na něj sice v současné době nefunguje, nicméně to se může brzy změnit.
Google Play je již domovem aplikací, filmů, televizních pořadů, hudebních souborů, knih a dalšího. Nyní služba Google Play bude nejspíše otevírat novou kategorii - audioknihy.


9to5Google hlásil, že se banner zobrazil uživatelům, kteří používají mobilní aplikaci Google Play nebo jeho verzi pro stolní počítače. Na obou místech banner uvádí, že jsou audioknihy k dispozici a že lidé mohou dostat slevu padesát procent z prvního koupeného titulu.


V tuto chvíli bohužel odkaz nefunguje a banner neuvádí, kdy přesně budou audioknihy k dispozici. Je-li tento banner nějakým náznakem inovace, měl by se objevit někdy v blízké budoucnosti. Doufejme, že snad už tento týden.Audioknihy jsou již k dispozici v hudební knihovně Google Play, i přes to, že je implementace trochu náhodná. S nadcházející aktualizací se tomuto "problému" bude věnovat specializovaná část Google Play, díky které bude vše organizovanější.


Po aktualizaci budou věci znovu jaksi přeplněné, tím, že se přidá sekce s audioknihami. Aktualizace uživatelského rozhraní by mohla pomoci, ale jak hláší Android Police, toto by mohlo také pomoci Knihám Google Play hledat stejnou aktualizaci.


Ať tak či onak, aktualizace umožní Googlu udržet krok s ostatními ekosystémy. V obchodech Apple iBooks a Amazon Kindle již mají audioknihy svou sekci dávno, takže bylo jen otázkou času, než je Google dožene.


Pokusíme se vás průběžně informovat o nejnovějších informacích. Prozatím nám dejte vědět v komentářích, zda se těšíte na tuto novou sekci a jak často posloucháte audioknihy.


Zdroj:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund