Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6206
Komentářů: 1280

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Připravovaný Huawei Mate 10: premiéra bezrámečkového širokoúhlého displeje
Od: Zdenek Foral - Neděle, 09.07. 2017 - 17:20:32

Společnost Huawei, pod kterou spadá i výroba smartphonů značky Honor, a tedy distribuce poměrně velkého množství různých modelů smartphonů, má s letošním nástupcem úspěšného loňského phabletu Mate 9 v plánu poprvé přijít s takzvaným bezrámečkovým širokoúhlým displejem. Připravovaný phablet Mate 10 bude opět aspirovat na jeden z nejlépe vybavených smartphonů na trhu.

Nový tzv. Full Active šikoroúhlý displej s poměrem stran 18:9, kterým je osazen například i LG G6 připravuje pro Huawei japonský JDI. Má se jednat o 6 palcovou obrazovku o velmi jemném rozlišení 2160 x 1080 pixelů. Oproti loňskému modelu tedy chystaný Mate 10 nejen lehce zhubne v pase, ale také nepatrně nabere na výšce.

Mate 10 bude navíc první smartphone značky Huawei s 10nm procesorem vlastní výroby, a to SoC HiSilison Kirin 970. Ten nabídne a dorovná výkon dnešních vlajkových řešení v podobě 10nm Exynosu 8895 a Snapdragonu 835, jejichž výrobu má na svých bedrech jihokorejský Samsung. Dalším očekávaným prvkem výbavy je duální 3D fotoaparát, díky kterému by Mate 10 mohl nabídnou zajímavé funkce v oblasti rozšířené reality.

Na oficiální představení a dostupnost připravovaného phabletu Huawei Mate 10 si ovšem budeme muset nějaký ten pátek ještě počkat. Stejně jako v loňském roce je plánováno uvedení nové řady na měsíc říjen.

Zdroj:gsmarena.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund