Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1355

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

O ZTE Nubia Z11 je zájem  Vyprodán byl během hodiny
Od: Ondrej Dostal - Pondělí, 11.07. 2016 - 02:00:00

Že jsou čínské značky z mnoha důvodů velice populární a prodávané, o tom není třeba nijak spekulovat. Nicméně to, co se stává málokdy i u prestižních značek, se aktuálně stává u čínského ZTE. Během prvních několika hodin online prodejů totiž došlo k úplnému vyprodání skladových zásob vlajkové lodi ZTE Nubia Z11. Dotazy o opětovném naskladnění ovšem byly brzy rozvířeny.

Nepříjemná situace vyprodání skladových zásob potkala celou řadu zájemců o již druhou generaci vlajkové lodi čínské značky ZTE. Generální ředitel a spoluzakladatel mobilní divize Nubia, Ni Fei, informoval na sociálních síti Weibo, že budou nové kusy telefonů Nubia Z11 opětovně k dispozici 13. července. Zároveň ujistil všechny fanoušky Nubií v návaznosti na velký zájem, že své telefony dostanou co nejdříve.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Druhá generace Nubia Z11 přichází s minimalistickým a ve výsledku nikterak revolučním designem s ostře rýsovanými okraji s rámečkem z hliníkových slitin. Srdcem celého zařízení je SoC Snapdragon 820 doplněný o 4 GB operační paměti RAM a 64 GB vestavěné uživatelské paměti. Standardní model se zmíněnými parametry doplní ještě exkluzivní verze s 6 GB operační pamětí a dvojnásobným uživatelským úložištěm. Displej bude disponovat rozlišením QHD na úhlopříčce 5,2“. Doplněn bude o fotoaparát s rozlišením 20,7 Mpx a dvojitým diodovým bleskem. Přední kamera bude mít 13 Mpx a chybět nebude ani čtečka otisků prstů na zadním těle zařízení. Cena ZTE Nubia Z11 je stanovena na 374 dolarů, respektive na 524 dolarů u verze s větší operační i uživatelskou pamětí. V případě standardní edice jde tedy o příjemné zlevnění a zpřístupnění telefonu širší základně uživatelů. O dostupnosti v České republice zatím bohužel nejsou známé žádné informace.

Zdroj:Gizmochina.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.39 sekund