Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1355

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

PhotoFast FlashDrive - král flashdisků?
Od: Josef Tkáč - Pátek, 24.07. 2015 - 14:00:00

Nový flashdisk i-Max FlashDrive USB 3.0 je nejen ultrarychlý (až 80MB/s), ale spojuje v sobě řadu žádoucích vlastností i z hlediska konektivity a také řadu zajímavých vychytávek. Nic lepšího asi neseženete.

i-Max FlashDrive USB 3.0 má podobný princip, jako dříve představený iStick, o kterém jsme psali v článku iStick Pro - první univerzální fleška i pro Androidy. Vychytávka od firmy PhotoFast je v současné době určena pouze pro iPhone a iPad, ale není vyloučeno, že později se objeví rovněž varianta pro ostatní platformy...

i-Max FlashDrive USB 3.0 je ovšem mnohem sofistikovanější než iStick, a to mimo jiné i proto, že dovoluje zamknutí, resp. odemknutí pomocí Touch ID snímače na iPhone. Součástí flashdisku je i speciální aplikace, která dovoluje synchronizaci s cloudovými službami typu Dropbox a Google Disk. Na disk se dáají zálohovat veškeré kontakty, fotografie, videa, ukládat zálohy a tak podobně...

Další z vychytávek je možnost přímého nahrávání zvukových nahrávek jako při použití digitálního zvukového záznamníku. i-Max FlashDrive USB 3.0 rovněž podporuje AirPlay. Díky standardnímu USB konektoru na jedné straně jej lze připojit k PC s Windows XP/7/8 a samozřejmě také k počítačům s operačním systémem od Apple.

Oficiální stránky jsou zde.

A ještě nejnovější video...

Články na podobné téma:
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.77 sekund