Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6265
Komentářů: 1512

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Tančící Bluetooth repro od SONY! (video)
Od: Josef Tkáč - Pátek, 14.09. 2007 - 06:10:00

Jedná se skvělý doplněk pro minimálně duchem mladší uživatele, kteří se chtějí dobře bavit s přáteli a potřebují dobré ozvučenní pro párty. Pohyblivá repro soustava s Bluetooth vypadá značně futuristicky, tančí a bliká v rytmu hudby. To si prostě nemůžete nechat ujít!SONY Rolly je vlastně robot. Jeho hlavním úkolem je přehrávat hudbu, ale všechny pohyby a celé "chování" lze uživatelem naprogramovat. Pro přenos hudby využívá bezdrátové technologie Bluetooth. SONY má s podobnými hračkami značné zkušenosti. Možná si vzpomenete na prvního robopsa Aibo, o kterém jsme již mnohokrát psali, a který se ukázal i u nás. SONY Rolly je úžasný a milý doplněk. Designer mu dal tvar ragbyového míče, ale vyšlechtil ho do kosmického provedení. Ostatně, posuďte sami...

Rolly má i svoji napájecí kolébku...

Takový design se prostě nemůže nelíbit...

A to není nic proti tomu, co SONY Rolly dokáže. Přístroj má interní paměť 1 GB, do které lze uložit skladby ve formátu MP3, ATRAC nebo AAC. Další možností je spojit jej s pomocí Bluetooth (A2DP/AVRCP) s mobilem, komunikátorem, kapesním počítačem nebo s multimediálním přehrávačem a jeho vlastnosti se projeví v neuvěřitelné síle...

A na závěr něco živějšího...

Kromě toho, co bylo předvedeno na videoukázkách umí Rolly i pár "kousků" se zvukovými efekty. Začne například vydávat zvuk startovaného automobilu a k tomu se patřičně natřásá, nebo zvuk parní lokomotivy, který rovněž umí doprovodit tím správným pohybem. Parádně umí napodobit i vrtulník a takových věcí asi umí více.

Oficiální stránky SONY Rolly jsou zde (japonsky). Přístroj by se měl na japonském trhu objevit 29. září a v přepočtu by měl stát cca 350 USD. Nepochybujeme o tom, že to bude hit předvánočního trhu. Jak se líbí vám? Vyměnili byste ho za svého iPODa?
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund