Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6265
Komentářů: 1511

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Luxusní GPS/PMP iRiver NV!

Sponzorované odkazy:


Už dlouho jsme tady neměli tak zajímavý přístroj. Elegantní design lze ohodnotit nejvyšší známkou, ale udivující je i vybavení přístroje, které běžného uživatele prostě musí nadchnout. Nenechte si ujít podívanou, jaká se hned tak nevidí.

Přístroj iRiver NV je multifunkční PMP, které se postará nejen o běžnou zábavu, ale také o satelitní navigaci a digitální TV. Než se podíváme, co všechno umí, prohlédneme si jeho provedení...

Elegantní dovnitř zkosený rámeček kolem dotykového 7" WVGA displeje (800 x 480 px) je narušen pouze velkým navigačním kolečkem, uprostřed kterého je 1,15" PMOLED displej, který ukazuje ikony aktuálně vybraného módu nebo například při navigaci slouží jako ukazatel směru příštího manévru. Podobných funkcí bude mít patrně více. Parádní vychytávka!

To by jako malá ochutnávka stačilo a nyní se podívejte na výčet parametrů a vlastností...

Jak sami vidíte, je výbava neobyčejně bohatá. Přístroj má stereo zvuk, televizní přijímač DMB-T, FM přijímač a o satelitní navigaci se stará osvědčený čip SiRF Star III. 2 sloty pro SD karty a USB host jen dokreslují paletu možností iRiver NV. Asi nejslabším článkem je 1,3mpx APN. Součástí balení je dokonce i dálkový ovladač, který má stejně elegantní provedení jako samotný přístroj...

iRiver NV má velmi prosté uživatelské rozhraní, které se bude dobře ovládat i za jízdy. Uživatel tak ani nepozná, že vše běží na Windows CE 5.0...

Práci designérů je možno obdivovat na dalších obrázcích. Pečlivost řešení detailů a celková elegance nás prostě nadchla...

Zdroje obrázků a informací jsou zde a tady. Nejlepší prezentaci nového produktu ovšem naleznete přímo na stánkách korejského výrobce - společnosti iRiver. Cena by se po přepočtu měla pohybovat kolem 391 Euro, což zas není tak mnoho. Pro uživatele, kteří nepotřebují kapesní počítač nebo komunikátor a chtějí samosttnou navigaci, která se jim na cestách postará i o zábavu, bude iRiver NV velmi zajímavou alternativou. Uvidíme, jestli se objeví i verze pro evropský trh.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.08, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Digitální šperky

"Luxusní GPS/PMP iRiver NV!" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Luxusní GPS/PMP iRiver NV! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 19.08. 2007 - 20:51:42
Clovece pane redachtoooor!?!? T-DMB Band III je digitalni radio, ne televize!! Trosku se nad tim zamyslet, kdyz uz tomu mam rozumet! :))


[ Odpovědět ]
Re: Luxusní GPS/PMP iRiver NV! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 19.08. 2007 - 20:59:23
 
Veeeeeliak omluva pane redachtooooor! Je to fakt tak, umi to i vobrazky prijimat! Ale jen v Korei, ostatne, jinde se to zatim prodavat nebude ze .... takze je ste jednou pardooooon!!!!


[ Odpovědět ]

Displej (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 26.07. 2008 - 18:55:06
Docela hezke, ale proc je tak s odpustenim debilne rozdeleny displej???


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund