Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6265
Komentářů: 1512

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

MapFactor Navigator 7 přichází!

Sponzorované odkazy:


Společnost MapFactor, s.r.o., která se od roku 2001 zabývá vývojem softwaru pro práci s mapami a navigačními systémy GPS v březnu letošního roku změnila své sídlo a z Janáčkova nábřeží se přestěhovala o párset metrů dál, na Štefánikovu ulici 24. V květnu 2007 pak na trh uvedla novou produktovou řadu.

PC Navigator 7 Evropa
Mapový a navigační software PC Navigator 7 Evropa, určený pro všechny osobní počítače, notebooky a Car PC podporující Windows 2000/XP/Vista. Software obsahuje nejnovější mapy firmy TeleAtlas z ledna 2007, kde přibyly např. mapy Chorvatska a Slovinska. Možnost importu více uživatelských databází, podpora TMC – aktuálních dopravních informací nebo možnost TCP/IP komunikace (např. mezi řidičem a dispečinkem) uspokojí požadavky i náročnějších uživatelů. Nově lze ukládat body cesty nebo nastavit mod pro chodce.

Na žádost zákazníků firma doplnila PC Navigator 7 o aplikaci MapExplorer, která umožňuje složitější práci s mapou, vyhledáváním tras i bodů zájmu a je zcela zdarma.

Cena PC Navigatoru 7 je 3094,- Kč včetně DPH.

Pro majitele starších verzí MapFactor Navigator je připravena aktualizace za zvýhodněnou cenu 1904,- Kč včetně DPH.

Screenshoty:

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pocket Navigator 7
Stejné změny obsahuje i software určený pro PDA, Pocket Navigator 7, který je kompatibilní s operačními systémy Windows Mobile 5, Pocket PC 2003 a novější nebo WindowsCE.NET 4.2. Jeho cena je 4165,- Kč včetně DPH, upgrade za 2499,- Kč včetně DPH

Software lze nyní koupit i s mapami USA a Canady!

Actis 3
Úplnou novinkou v nabídce je přenosné GPS navigační zařízení Actis 3, nový, elegantní design je doplněn nejnovějším softwarem Pocket Navigator 7 Evropa, 4GB SD kartou, dotykovým 3,5 palcovým displejem, MP3 přehrávačem i prohlížečem fotek a videa, za bezkonkurenční cena na trhu 7738,- Kč včetně DPH.

Vehicle Tracking
Změny se dotkly i systému pro sledování vozidel Vehicle Tracking. Nejnovější verze Vehicle tracking VTU 009 obsahuje on-line jednotku s integrovaným GPS přijímačem a mapový a navigační software MapExplorer 7. Jedná se o systém zaručující snížení nákladů, zefektivnění využití vozidlového parku a zjednodušení komunikace mezi dispečerem a řidičem, mimo jiné díky podpoře TCP/IP komunikace nebo možnosti připojení jiného zařízení pomocí sériového portu. Cena: 16065,- Kč včetně DPH

Přibyl i systém pro sledováni pohybu osob, ktetý nese označení Personal Tracking.

Bližší informace o všech produktech společnosti MapFactor, včetně jejich technické specifikace, cen a E-shopu najdete na webových stránkách www.mapfactor.com.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 18.06, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 3.5
Účastníků: 2

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"MapFactor Navigator 7 přichází!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund