Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6201
Komentářů: 1183

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za září 2010

Sponzorované odkazy:


Jakmile polevila letní horka a lidstvo se vrátilo z dovolených a prázdnin, ihned jsme zaznamenali znatelný příliv nových programů a nových verzí. V září tedy bylo z čeho vybírat a tentokráte se nešlo několik perel i mezi placenými programy.

Nejlepší programy za měsíc srpen 2010 naleznete zde.

CENY REDAKCE - 2010 - FREEWARE:

I. místo
Tentokráte jsme udělili prvenství freewarové navigaci, která podporuje mapové podklady OpenStreetMaps.org - MapFactor Navigator Free. Reakce veřejnosti byly bouřlivé. 55 komentářů pod článkem je pro jinak klidný Palmserever prostě rekord. Aplikace má svoje mušky, ale je plnohodnotně využitelná pro běžné účely.

II. místo
Druhé místo získal populární browser Opera Mini 5.1. Snad je to dokonce poprvé, co browser zařazujeme do našeho hodnocení, ale Opera Mini si to opravdu zaslouží. Jednoduchý a skvěle ovladatelný program bohatě stačí pro občasné vyhledání informací na Internetu....

III. místo
Třetí místo získal originální SMSkovací program RoadSMS. Aplikace přišlůa z novým nápadem, ale hlavně se na ní velmi dobře píše jednou rukou. Z toho důvodu program překonal i konkurenční programy, které se o třetí místo ucházely, a sice prohlížečku SlidingAlbums 2.0 a šikovný MMTaskManager v2.0

CENY REDAKCE - 2010 - PLACENÉ:

I. místo
Tak program Resco File Explorer v8.10 si první místo bezesporu zaslouží. Mezi placenými aplikacemi pro práci se soubory, archívy a registry nemá konkurenci. Za dobu své existence udělal mnoha majitelům pořádný užitek!

II. místo
Na druhém místě se umístil výborný český připomínkovač DontForget v2.15. Skvělá aplikace, která zabrání tomu, abyste některé věci přehlédli nebo na ně zapoměli. Máme sice slabost pro české aplikace, ale tato si své ocenění zaslouží z objektivních důvodů.

III. místo
Třetí pozici získala poměrně nenápadná, ale přesto zajímavá aplikace, se kterou máme dobré zkušenosti a považujeme ji za důkaz vynálézavosti producenta. Jedná se o aplikaci Mobiola Web Camera v3.1.8, která z komunikátoru udělá webovou kamerku. Dalším, ale méně úspěšným adeptem byl program DelMar Alarm Clock.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.10, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 4

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za září 2010" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund