Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6214
Komentářů: 1330

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

USB modul pro TyTN

Sponzorované odkazy:


HTC TyTN je jistě skvělý komunikátor se šičkovou výbavou bezdrátovými technologiemi, ale jak už to bývá i tentokráte se konstruktéři dopustili chyby, která dělá uživetelům potíže. Modul, na který vás chceme upozornit, tuto chybu řeší. HTC TyTN (Qtek 9600) má stereofonní zvukový výstup řešen v rámci miniUSB konektoru. To znamená, že na přístroji chybí obvyklý jack, který by bylo možno využít pro připojení běžných sluchátek. Konstruktéři zřejmě předpokládali, že tak bohatě vybavený přístroj si koupí uživatelé preferující Bluetooth sluchátka. Tento předpoklad ovšem narazil na realitu. Mnoho uživatelů, chce používat vlastní sluchátka, která mají k dispozici. Často jde o kvalitní sluchátka s lepšími poslechovými vlastnostmi než má standardně dodávané handsfree. Bohužel chybějící jack tuto možnost eleminuje.

Naštěstí se objevil speciální modul, který tento problém alespoň částečně řeší....

Modul prostě nabízí klasický 3,5mm jack, a tím i připojení stereofonních sluchátek. Bohužel jsou zde i dvě zásadní nevýhody. První je nevhodný rozměr, resp. konstrukce modulu. Lepší by bylo, kdyby modul měl zahnutý tvar, stejně jako konektor originálního hadsfree. Takto modul nepříjemně trčí, což je nepohodlné a bude způsobovat problémy s poudrem. Další nevýhodou modulu je absence vstupu pro mikrofon. Modul tedy lze použít pouze pro poslech, což sice bude stačit těm, kteří potřebují poslouchat hudbu v lepší kvalitě, ale určitě nebude stačit těm, kteří by potebovali komplexní řešení, tj. poslech hudby i handsfree. Více o tomto modulu naleznete zde. Cena je 16.95 USD

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.11, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Doplňky
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Doplňky

"USB modul pro TyTN" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: USB modul pro TyTN (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2006 - 11:20:24
Tolko vaty v jednom prispevku som uz dlho nevidel. Celkovo radsej ostanem pri BT sluchadlach za tie peniaze...


[ Odpovědět ]

Re: USB modul pro TyTN (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 17.01. 2018 - 10:23:28
I agree with essay writing service: better would be if the module had a curved shape as well as the original hadsfree connector. This way the module unpleasantly sticks, which is uncomfortable and will cause problems with pour.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.43 sekund