Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Potřebujete špičkový kalendář bez stylusu?

Sponzorované odkazy:


Aplikace SBSH Calendar Touch v2.1.3 je výbornou alternativou k systémovému kalendáři a svými možnostmi na hlavu poráží i různá bezstylusová řešení v rámci alternativních GUI typu Sense, TouchFLO a tak podobně. Aplikace zaujme především náročnější uživatele, kteří chtějí plánovat pohodlně, ale se všemi důležitými funkcemi a možnostmi individuálního nastavení.

O předchozí verzi aplikace jsme vás podrobněji informovali v článku Nový dotykový kalendář od SBSH umí česky!, kde jsme popisovali verzi 2.1. Nová verze 2.1.3 se objevila prvního listopadu, takže se jedná o horkou novinku. Ovšem nečekejte nějaké zásadní změny. Již očíslování verze napovídá, že půjde spíše o kosmetické změny a opravy, což potvrzuje i oficiální changelog. Přesto jsme se rozhodli vás na aplikci upozornit, protože podle našeho soudu se jedná o jeden z nejlepších kalendářů vůbec!

Instalace se asi vyplatí udělat na paměťovou kartu, protože cca 3 MB může být pro některé přístroje příliš velké sousto. Během instalace se aplikace zeptá na jazyk a je velice potěšitelné, že čeština je ve výběru...

Prostředí aplikace je velice příjemné, pohodlné a hlavně logické. Uživatel nemusí přemýšlet nad tím, jak to programátor vymyslel, ale může zcela intuitivně a často i bez stylusu pracovat s kalendářem a událostmi...

V nastavení lze provádět různá kouzla a rozhodně jich není málo. Kdybychom chtěli udělůat plnou recenzi tohoto programu, byla by pěkně dlouhá.

zde. Cena je 24,95 USD. K dispozici je zkušební verze, která vám vydrží 12 dní. Doporučujeme vyzkoušet!

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.11, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Potřebujete špičkový kalendář bez stylusu?" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund