Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1522

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Luxusní kreslící poznámkovník zdarma!

Sponzorované odkazy:


To prostě musíte mít! Výborný program s intuitivním a graficky velice pěkným prostředím, který se dobře ovládá a rychle dokáže posloužit pro vaše poznámky, náčrtky nebo pro zábavu. Aplikace MyNote 2.1.0.0 je freeware, takže vás nic nestojí.

Pro rychlé nakreslení plánku, zaznamenání telefonního čísla nebo internetové adresy a dalších několik tisíc příležitostí je tento program stvořen opravdu výtečně. Je rychlý, snadno pochopitelný a ovládání také nemá chybu. Některé přístupy jsou sice neobvyklé, ale mají svoji logiku a není problém si na ně zvyknout. Po prvním otevření programu nás zaujme pětice ikon. Zatímco funkce šipek je víceméně jasná, podíváme se k čemu slouží 3 prostřední ikony...

Ikonka s obrázkem štětce umí nastavit tloušťku čáry. Ikonka s paletou nabízí výběr barev a konečně ikonka s papírem nabídne různé druhy pozadí od čistého papíru přes různé linky až po čtverečkovaný papír a odškrtávací formulář.

V horní části displeje pak naleznete ikonku s domečkem (home). Ta nabízí možnosti uložení, mazání, informace o programu, ale také přehledné zobrazení náhledů pořízených poznámek. Obrázky se ukládají ve formátu PNG, což je poněkud nestandardní, ale zase to není žádný problém, protože udělat konverzi do jiného obrázkového formátu zvládne jakýkoli základní editor na PC a řešení se najde i na Windows Mobile...

Program si můžete zdarma stáhnout zde. Nelekejte se italštiny, program je totiž použitelný i bez znalosti jakéhokoli jazyka. ZIP soubor má 174 KB. Doporučujeme jej vyzkoušet. Je opravdu výborný!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.09, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Luxusní kreslící poznámkovník zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Luxusní kreslící poznámkovník zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.09. 2009 - 07:38:51
Vyzkoušeno a je to fakt hodně dobré! dík za tip!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund