Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6191
Komentářů: 1160

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nový vzhled Palmserveru

Sponzorované odkazy:


Jak jste si jistě všimli máme nový design a některé nové funkce. Přibyl druhý sloupec, ve kterém by se měly zobrazovat krátké zprávy. Nadpisy článků jsou konečně klikací a také se zvýrazňují poslední nové články. Celý vzhled byl přepracován z tabulkového na CSS, za což patří dík firmě Webdesign Dra-Go.

Momentálně celý systém ještě dolaďujeme, což bude patrně ještě pár dní trvat. Máme drobné potíže s druhým sloupcem, kde by se měly objevovat článečky z rubriky "Krátké zprávy". Za to se pochopitelně omlouváme a děkujeme za vaši trpělivost a toleranci. V následujících dnech připravujeme další rozšíření a funkce, které by se vám mohly líbit. Pokud nám chcete pomoci, můžete své připomínky nebo zjištěné nedostatky napsat zde do diskuze.

Vaše redakce

Palmserver.cz

zde

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.09, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Nový vzhled Palmserveru" | Přihlásit/Registrovat | 57 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:26:19
ta roštěnka s iPhonem je sice moc fajn, druhý sloupec , když bude fungovat bude asi taky dobrá věc a na takovou "vymoženost", jako je klikací nadpis jsem čekal už dva roky, ale mám jednu jedinou poznámku. Jak může ten programátor udělat vzhled v CSS na web o PDAčkách a ignorovat standardní prohlížečku ve Windows Mobile? Mobilní server, který nelze číst na mobilních zařízeních (a před tím to šlo!!!), je výsměch a ta firma co vám to dělala si tím příliš dobrou reklamu neudělala. To by mělo být standardní záležitostí (stejně jako pro tisk stránky). Mají to všechny weby a vy jste to měli taky, takže jste vyměnili modernost CSS za funkci? Nebo je to taky v "ladění"? Jinak samozřejmě držím palce a stále Vás považuji za nejlepší web o našich mašinkách. Jen to chce dopracovat!


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:31:08
 
a ještě tip na ušetření místa. V tom druhém sloupci bych zrušil tu čáru s tím "číst dále". Jsou to krátké zprávy a jelikož je nadpis klikací, i když vám teď nefunguje klikání, tak je to zdvojení naprosto zbytečné a zabírá vám místo. Taky bych doporučil zmenšit písmo v druhém sloupci a celkově ho tím zúžit (i menší obrázky) a naopak o to rozšířit ty hlavní články v hlavním sloupci. Možná by stálo za úvahu změnit barvu pozadí toho druhého sloupce.


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:30:53
Červené klikací nadpisy na modrém. Paráda :) Webdesigner trpí poruchou barvocitu :))


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:34:25
 
Jo to se mi taky nelíbí. Předtím jste to měli vyřešeno líp, barva se neměnila. Nemusí všechno blikat A ten nadpis rubriky tmavěmodrý na tmavě modrém podkladu je taky špatně, vždyť se to nedá číst. Stačilo by dát světlejší modrou nebo bílou.


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:51:57
 
ono to vypadá dobře, ale těch pár detailů to kazí. Porodní bolesti u každého většího redesignu. Na druhou stranu předělávat něco z tabulek do čistých CSS je docela makačka. Někteří webdesigneři jsou toho názoru, že zavrhovat tabulky není nutné a třeba layout udělat v tabulkách a zbytek v CSS je mnohem lepší.

PS u jednoho článku (PalmOS) vidím posuvníky. Má to nějaký hlubší smysl? :o)) Proč tam proboha jsou?


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 12:11:15
 
Webdesigner netrpí žádnou poruchou nicmeně se musel držet striktního zadání :)


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:48:32
U reklamy google zůstal nadpis bleskovky
Sladit šířku a umístění sloupců (úvodní strana/detail článku)
Článek "Předchůdce iPhone na videu!" je nějaký rozhozený


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:57:00
 
ty bleskovky oni používají. Jestli tomu dobře rozumím, tak to je blok pro bleskovky (kdysi tam uváděli nové verze o kterých se jim nechtělo psát) a součástí toho bloku je reklama. To by asi nevadilo, ale ten článek s videem je fakt divný.


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 08:54:56
A co ten opakující se nadpis o tom kdo článek odeslal? To je asi nějaké interní sdělení, které asi npoztřebujeme vidět, že? To tam taky předtím nebylo.


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 09:08:23
Pár připomínek

1) Druhý sloupec vnesl totální chaos do layoutu webu. Vůbec mi tam nesedí, každý ten box je jinak veliký a vypadá to zkrátka chaoticky a špatně se v tom orientuje. Když už tam musí být za každou cenu ty krátké zprávy zvlášť, tak by nebylo špatně je umístit napravo bez obrázků do části kde máte reklamu a kategorie atd.. Takhle v podstatě nikdo nevidí rozdíl mezi zprávami v levém sloupci a pravém (tak jak je to teď když jsou umístěně uprostřed).

2) hover barva odkazu - červená na modré.. jak již bylo zmíněno...hrůza, změnte prosím alespoň na žlutou když už..je mi jasný záměr respektovat barvy webu které jsou evidentně červená a modrá (což je bohužel už prvotní chyba, ale dá se stím pracovat) ale na odkazech to takhle opravdu vypadá děsivě odpudivě.

3) Nevím jak ostatním ale ten horní panel s rudovalsou slečnou a iphonem v ruce mi taky nesedí... je to celé takové křiklavé, bojovné na web o PDA a spol. mi to moc nesedí :(
<

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 11:21:34
 
add 1) Stejně to vidím i já. Krátké zprávy nejsou o moc kratší než ty ostatní. Připadá mi to taky těžké na orientaci a přehlednost hlavní stránky.

Na 2) a 3) má stejný názor.


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 12:15:55
 
Webdesign: Jak vzhled hlavičky tak i barevnost byla dána jasně a striktně zadavatelem.Barevnost nesměla bejt nijak měněna.
Dva sloupce pro články byl požadavek a to prvotní.
Tudíš se náš grafik musel držet toho co bylo zadáno a změny nepřipadaly v úvahu.
Webdesign dra-Go


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 1)
Od: Kato (vk.kat@post.cz) - Pondělí, 01.09. 2008 - 12:58:38
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.kato.cz
 
To delal webdesigner? Ou :(
Ja vim, ze kritizovat umi kazdy, ovsem konstruktivni pripominky - s tema uz je to horsi.. Kazdopadne tohle je jednim slovem HRUZA :( (jako edit predchoziho sileneho stavu dobry (mel jsem ho radsi prepnuty na tema Vision - ucel svetil prostredky a klikaci nadpisy tam byly). Ovsem jako redesign a prepsani kodu - to je ulet. To se fakt nepovedlo :( jak tady uz rekla spousta lidi prede mnou - ta kombinace cervena s modrou pri prejeti mysi - ehm - tak uroven FrontPage 8 trida ZS (tim nechci urazit nektere schopne zaky ZS).
Jinak napady jsou v tom dobry, ale neni to proste dotazene. Jenom bych se musel opakovat. Verim, ze zadani bylo prisne, ale urcite se to da doresit i pri dodrzeni barev (trebas nejakym decentnejsim prechodem kdyz uz to musi byt). Proti slecne nic nemam (byt si rikam - jsem na strance o PDA nebo u kadernika?) a ten iPhone je tam takova - ehm - subjektivne bych rekl "pest na oko" (nejde mi o to, co je to za pristroj, ale to, jakym z

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 13:27:20
 
Tak zrovna Smartmanie mi jako lepší design vůbec nepřipadá, spíše jako odstašující případ. Je fakt, že přínos Smartmánie mi zůstává utajen, snad jako ocásek velké Mobilmánie a parodie na ce4you. To už byl asi fakt lepší nudně modrý předělaný ale jinak dobrý ce4you. PS je v mnoha ohledech jiný než konkurence, a to je dobře. No to má i své kořeny a důvody (znám něco málo ze zákulisí těhle serverů), ale to sem teď nepatří. Slečna s iPhone, to beru jako velmi slušnou provokaci a docela vtipnou. Navíc je ta holka velmi vkusně vybraná. Smyslů tohodle obrázků může hloubavá povaha najít tucty :o)) a nemusí to být zrovna o kadeřnících :o) Je fakt, že klikací logo by se mi taky líbilo. Kdysi dávno jsme tu o něm psal, když tenhle červený palmserver začínal. Jinak si myslím,že Vaše (Tvoje) kritika je docela drsná vůči websedigmnerovi. Ještě jsem totiž nikdy nezažil, že by se nový design líbil čtenářům. :o))


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 13:45:51
 
No at kritizuje neva každá kritika je dobrá.
Ale jsou věci kdy se musíme držet podmínek a pak to není věcí webdesignu jako takového .
Klikací logo (obrázek PALMSERVER) odkazuje na index.php tj. domu :)
Hover nadpisu článku bude budto žlutý nebo se zvolí bílá .
A některé věci holt budou jine.Popravdě neznám vzhled webu kterej se zavděčí každému uživately.
Ale věřím , že se totu doladí aby jich bylo maximum :)


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 1)
Od: Kato (vk.kat@post.cz) - Pondělí, 01.09. 2008 - 14:20:16
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.kato.cz
 
Nechci kritizovat nikterak zbytecne tvrde, ani shazovat autory.
Par novych designu u webu tu bylo v historii ceskeho internetu, kdy byly zmeny prijaty vesmes vetsinou kladne (ne moc, ale bylo - trebas prave zminovane ce4you Pavla Kozy :)). To jen tak naokraj.
Za klikaci logo mnohokrat dekuji - hned davam o stupen lepsi znamku ;o) (timto teda vlastne trosku ztraci tlacitko Domů vyznam - ale jen ho tam radsi nechte)
Proti te slecne nic - to je vec osobniho nazoru, ale proste moje pripominka byla pouze k tomu, ze se mi zda, ze ta ruka vypada, jak kdyby nebyla jeji. Ja nevim - divny uhel, ci co. Stejne jako u te ruky - myslel jsem to tak, ze ta "krabicka" v ruce je tam na muj vkus nasilim - proste "nejak" divne vlozene - jak kdyby to byla jina vrstva - ja fakt nevim, jak to popsat, co se mi nezda - grafik nejsem (bohuzel).
Pozadi kvituji s povdekem.
Barevne sladeni titulku (modra, bila, zlute new a jeste ramecky) - je to na me moc "tezke" - urcite se to i

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 13:32:35
 
NO musím nesouhlasit pokud dostanu zadání tak se ho držím a to musím :)
Další věcí je ne vše co vidíte např. na ce4you.cz lze udělat tu ,
jde oto , že toto je jiný RS system a prostě funguje zcela jinak.
Klikací nadpis článku a barevnost bude doladěno časem co si budeme povídat ,každej chce něco jiné a proto jetu diskuze a nasledně se po poradě s majitely stránek něco změní.
K barvám pokud někdo řekne bude to takhle modré tak to tak bude a ne o par odstínů jinak :)
Ale nebojte max. vám tam prostě hover necháme #ffffff a bude :)
K logu každemu se zamlouvá holt něco jiné :)
Holt když bych každej web uděla dle sebe a ne dle zadání možná byto někdy zato stálo ,ale náš zakazník náš pán :)


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 14:50:00
NO co konrektně bylo v zadání tje už jedno do toho nevidí samo uživatel.
Ale barevnost zůstane tak jak je možná se ještě odstraní žlutá zatím sám nevím záleží co majitelé.Barevnost druhého bloku s články již byla řečena nicmeně nic není hnedka tak to pár dnů vydržte.


ALLE dotaz na vás majitele PDA všiml sem si reakce že se nezobrazuje web jak má bohužel, nicmeně mnoho webů i ty které tu byli poukazovány mají vlastní položku pro PDA tím myslím po kliknutí na PDA jeto přepne na proně přijatelnou podobu Jeto pro vás uživatelsky přívětivější ?
Díky za Info ne každý den dělám web se zaměřením na Vás vlastníky PDA a podobných hraček :)


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 15:07:30
 
To nejde, protože si představte, že nutně hledáte nějakou informaci na webu a místo toho abyste zadal normální adresu a pracoval s webem, tak nejprve zadáte tuto adresa, a pak budete půl hodiny hledat, kde má odkaz na nějakou PDA verzi. Každý web by to měl jinde a jak to na tom mrňavém displeji hledat? Takhle to nikde nefunguje. Na ostatních webech to jde standardně a tady to taky šlo. Zvláčtní je , že v Opeře Mobile 9.5 se mi ty vaše stránky normálně načtou, ale ve standardním MSIE ne. Třeba to je tím, že je postavená na javě a zobrazuje to full stránku....
Samuel


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 17:56:48
 
tak v tom případě mám návrh,
pokud budete implementovat specifickou verzi, tak by snad neměl být takový problém na začátku requstu otestovat jestli se nejedná o mobilního klienta a ihned ho přesněrovat na "řekněme" txt.palmserver.cz, které bude hostit právě tuto verzi. A zároveň hned někde na začátek dát odkaz na verzi pro PDA pro ty, které se náhodou do tohoto filtru nechytnou a postupně ten filtr zlepšovat.

ale právě předělání z tabulek do CSS by mělo napomoct tomu zobrazování v mobilních strojích, tak se přiznám, že nevím kde je zádrhel.


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.09. 2008 - 19:19:06
 
Bohužel je zádrhel v tom že jde o RS který má specifický postup při načítání jednotlivých položek webu.
Jak jsme zkoušely i originální vzhled pokud je v DIV a CSS je totálně rozhozený.
Web který jsem nedávno dělal v DIV a CSS a není n RS systemu jse načítá taky v pohodě.
Řešení se hledá


[ Odpovědět ]

"druhý" sloupec (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 07:21:56
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
Tak ten druhý sloupec, který je ve skutečnosti čtvrtý, bych zase vyhodil. Rozložení stránky je nyní značně nepřehledné. Co mi tradičně vadí je pevná šířka stránky, takže text neteče jak má, ale ve velkém okně tvoří úzkou nudli, zatímco v malém je naopak nutné posouvat obsah i horizontálně. Bohužel se tato úchylka značně rozmohla a mnoho nepříliš moudrých jedinců se v ní vyžívá.
Docela bych uvítal, kdyby se myslitel projektu vrátil na zem, připustil si myšlenku, že vzhled informačních stránek by měl být především funkční.
Kromě toho mi přijde poněkud nesmyslné, chtít po přihlášeném uživateli, zadávat bezpečnostní kód znovu u každého příspěvku. Také doufám, že chyba vícenásobného rozesílání příspěvků, na kterou jsem několikrát poukazoval, bude opravena.
Hodně se ovšem obávám, že to dopadne stejně jako při minulé změně, kdy připomínky uživatelů spadly kamsi pod stůl a žádné viditelné doladění se již nekonalo.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 08:18:26
 
máte tam několik dalších chyb, kterých jsem si včera nevšimnul. Když přepnu na stránku 2, 3...m tak se sice rolují hlavní články v prvním sloupci, ale zcela nelogicky zůstávají pořád ty stejné cca 10ks v druhém sloupci. Pokud jsem správně pochopil, tak účel druhého sloupce mělo být zobrazovat krátké zprávy, tak proč jen 10 a proč paralelně nestránkují s ostatními články? To je zcela kontraproduktivní! A dále, nevím jestli jste si toho všimli, ale RSS vám začalo ignorovat ty krátké zprávy! Takže čztenáři, kteří používají RSS se nedoví, že u vás nějaký článek vůbec vyšel. To je úmysl nebo hrubka? Zprvu jsem si myslel, že ten druhý sloupec by mohl být přínosem jako ve smyslu více článků a informací na stránce, ale po tomto zjištění, bych doporučoval to buď rychle opravit nebo ten druhý sloupec vzdát. Otrava s bezpečnostními kódy je taky dlouhodobý problém, takže i když mám registraci, tak píšu pohodlněji jako anonym a nemusí řešit příspěvky v poště. Uvědomte si, že asi většina čtenářů má

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 10:28:06
 
No popravdě evidentně nemáte zkušenosti s vedením velkých portálů.
Bezpečnostní kod při zaslání komentáře je nutností ,jak jinak zabráníte SPAMU ? v okamžiku jeho zrušení bude každej komentář zahlcen tolika odkazy na porno a podobně :-).Sorry ,ale pokud je někdo linej opsat 3 čísla no nevím,vlastnit web z vysokou návštěvností a chtít se oto minimálně starat máte za 48hodin web změněn k nepoznání.
Druhej sloupec toto je využíváno u několika portálů a slouží POUZE pro TOP články nic více To jest mimořádné články a podobně které jsou tam klidně 2 tydny stejné zatímco hlavní články se mění jak mají.
Nepoznají že vyšel článek ?? U každého NOVĚ vydaného se vám ukáže žlutě a myslím že dost viditelně slůvko že článek je NOVÝ :)

Pardon koho sem se dotknol ,ale naory odstran bezpečnostní opis a podobně jsou naprosto neuvážené

Hledám tu někoho ochotného klidně z řad kritiků kdo by mi mohl písnout třeba na ICQ potřebuju něco testnout a nemám PDA

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 1)
Od: Kato (vk.kat@post.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 11:01:52
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.kato.cz
 
No popravde receno mel bych strach, ze s temi zkusenostmi to muze byt uplne jinak... Captcha a bezpecnost obecne je dulezita vec, ALE - aby ji opisovali registrovani uzivatele, tak to je fakt ulet. O anonymnich komentarich nema smysl diskutovat, tam je to jasne, ale u registrovanych uzivatelu? E-e - to bude panecku jinak...

"Nepoznají že vyšel článek ?? U každého NOVĚ vydaného se vám ukáže žlutě a myslím že dost viditelně slůvko že článek je NOVÝ :)"
Nemylim-li se, tak se bavil o RSS, tam to asi bude jinak (nevim, RSS nepouzivam)


Btw. jeste pro webdesignery - jenom takovej blbej dotaz - proc vlastne sami nejste zaregistrovani tady na Palmserveru, abychom videli, kdy kdo pise?

A jestli jde o nejakou pomoc v testovani, tak se klidne ozvete. Kontakt na sebe mam predpokladam v profilu..


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 12:07:15
 
NO popravdě ano stačí aby se jeden chytrák regnul a pak vám totu nabuší než se probudíte máte tu v poho během hodky okolo tisíce komentářů :) Není to jinak jeto prostě tak Otom bych mohl fakt psát pořád :-) a mazat to se nedá každou hodku :)
K naší registraci tu :-) popravdě jetu trošku víc věci co bych měl ale nemám :) čekám na majitele neb takhle píšu akorát s váma.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 12:20:56
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Navštevuji několik serveru, ale Palmserver je jediny, kde i po prihlaseni musim zadavat kody proti SPAMU.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 12:30:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Ehm, marne hledam, kudy se dostanu do nastaveni meho vlastniho profilu. Leda se odhlasit a znovu prihlasit. Nebo spatne koukam?


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 12:34:04
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Tak jsem nasel, ze pod clankem je takovy pidinapis "nastaveni". Zjistil jsem, ze posilani reakci na email mam vypnuto, presto mi chodi. To by take chtelo opravit.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Středa, 03.09. 2008 - 09:05:37
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Odkaz v diskusi je houbu platny. Je potreba odkaz nekde na strankach, ktery se da snadno najit.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 23:21:50
 
http://palmserver.cz/modules.php?name=Your_Account
pokud jste přihlášen tak tady
http://palmserver.cz/modules.php?name=Your_Account&op=edituser


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 15:59:57
 
Ne skutečně nemám žádné zkušenosti s portály :o) Ale Vy jste mi nerozuměl Ty krátké zprávy můžou blikat jak chtějí, ale hafo lidí používá RSS a tam vám to FILTRUJE tak dokonale, že ty krátké zprávy prostě zmizly. s těmi 10 články je to volovina to se na mě nezlobte. Vám se tam nezobrazují žádné top články ale naopak krátké a celé je to postavené na hlavu, protože předtím se mohl uživatel prolistovat v historii kde byly i ty krátké a ty tam nejsou. z toho logicky vyplývá, že po vaší úpravě se nedostanu na starší krátké a už vůbec se na ně nedostanou ti, co používají RSS! Jestli to tak chtěl majitel, tak je blázen, ale to spíše vypadá na chybu.


[ Odpovědět ]
Re: další chyby (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 23:18:29
 
http://palmserver.cz/modules.php?name=Topics
http://palmserver.cz/modules.php?name=Top
oba odkazy směřují na veškeré vydané články :)
Dělaly jsme pouze vzhled nic více takže více ani neudělám.
To samé RSS neudělám neb nemám nikam přístup pouze na úpravu vzhledu.
Pravej blok funguje a donastavil si proto i Temata majitel či majitelé.
Popravdě více jak úprava barevnosti atd. nepřipadá v úvahu dokud to nerozhodnou majitelé.
Pokud jsem koukal krátké zprávy byli maximálně přesunuty a právě proto se dostanu na odkazy a dané témata tím prvním odkazem.možná by stálo zato dát sem i Site Mapu kde by jste hnedka našly co je třeba.
RSS tam se omlouvám někde sem se překoukl a reagoval jsem milně.Ale na ty já se prostě nedostanu měnil jsem pouze design.
Webdesign Dra-Go


[ Odpovědět ]
lzm (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.11. 2016 - 13:22:19
 
nike basketball shoes [www.basketballshoes.in.net]
nike jordan shoes [www.nike-jordan-shoes.us]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletbing.us]
burberry outlet [www.burberry--outlet.org]
jordan shoes [www.jordanshoes.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 10:31:37
 
Web v teto době se dělá s minimem pro 1024 málo kdy si zákazník vyžádá 800 za A jeto pak otom že Logo musí bejt natahovací a podobně. Krom toho je již hodně málo lidí s menším rozlišením tady jeto pro 1024 a víše nevím jakým koukáte monitorem atd nicmeně např v 1280x1024 jeto i nadále přehledné.Holt každej má svuj nazor někdo rád pevnou šíři někdo ne :)


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Úterý, 02.09. 2008 - 12:25:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Podle me je idiocie delat web pro nejake rozliseni? Zajimalo by me, ktery *** na to prisel. Spravny web ma byt nezavisly na cilovem zobrazovaci. Krom toho, rozliseni monitoru nikterak nesouvisi s velikosti okna prohlizece, vyjma toho, ze se jedna o omezeni shora. Uz hopne dlouho jsem nevidil tak maly monitor (vyjma PDA), aby uzivatel mel okno prohlizece maximalizovane. Potom jsem, jako uzivatel, nastvanej, kdyz mi nejaky "inteligent" vnucuje, jak mam mit siroke okno. Sice toto neni specifikum jenom Palmserveru, ale jsou i weby napsane korektne, ktere maji obsah volne tekouci.


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 02.09. 2008 - 16:48:26
 
NO todle vám ovšem neberu :) nicmeně i nadále se dělají www s pevnou šířkou a ještě dlouho tomu tak bude.Nejde pak totiž jen o vzhled ale taky oto že texty budou muset být jinak formátovány a podobně.Přímo tento vzhled dokonce mám v % a tudíš vím jak to vypadá :)


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 1)
Od: peca (peca@email.cz) - Středa, 03.09. 2008 - 08:27:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://peca.cz
 
Formatovani textu se prece zmena sirky nijak netyka!? Text preteka sam podle sirky stranky, proto mi vadi pevna sirka, protoze neni mozne datr stranku uzsi, aby text pretekl do uzsiho sloupce, kteryzto se lepe cte.

Sirka v % je relativni a nikoli absolutni, jak je pouzito zde. To by me zajimalo, ktera procenta a kde myslis, kdyz ja mam stranku, pri libovolnem zvetseni okna, stale stejne sirokou a olemovanou jakymsi tmave sedym pozadim. Pokud se tedy bavime o stejnych strankach.


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.09. 2008 - 09:46:05
 
Tady je pevná šíře 960px normálně udělám 90% a jeto
Nicmeně pokud je někdo zvyklej dát do článku obrázek myslím do úvodní části článku a k tomu 5 řádků v malém okně to vypadá OK pokud se však velikost okna článku změní bude to vypadat zcela jinak.Například řádky budou jen 2 a utoho obrázek.
To by se totiž i psaní článků muselo psát trochu jinak.A dávat na formátování a psaní článků pozor.
Myslim že další je zbytečné a nevěcné jak jsem psal není to věcí mou ale majitelů co budou chtít za změny a podobně koukám tu spíše na věcné připomínky barevnost a podobně vice pro mě nemá smysl nedělám redesign portálu ale jen vzhledu.

Vzhled tj. barevnost se upravila, taktež šířka pravého bloku s články
to byl dobrý návrh jednoho z vás.


[ Odpovědět ]
Re: (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.09. 2008 - 11:01:52
 
No tak dneska už to vypadá o hodně líp! Ještě ty modré hovery názvů typů článků (témat) na modrém pozadí nejsou vidět. To vedle titulků. A stránkovací i druhý sloupec. Nějak se mi to už začíná víc líbit :o) A oceňuju, že některé naše připomínky jste tak rychle zapracovali. Třeaba to klikací logo! (konečně)
Samuel


[ Odpovědět ]
Poslední poznámka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.09. 2008 - 12:45:54
 
Možná by stálo za úvahu, trochu upravit patičky článků na hlavní straně. Zbytečně zabírají 3 řádky. Odklik "Zobrazit celý článek" je zbytečný, když je klikací nadpis nebo bych vypustil slova "celý" a nebo bych nechal jen "Celý článek" dal pryč slovo "Zobrazit". Stejně tak by se dalo "Hodnocení článku" zkrítit na pouhé "Hodnocení" a máte ušetřen celý jeden řádek! Jinak OK. Dál už tady psát asi nebudu. :o) Slibuji! :o))


[ Odpovědět ]
Re: Poslední poznámka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 04.09. 2008 - 12:08:11
 
Klido pište pokud jeto věcné ovšem jsou věci co nezměním jak jsem psal přístup mám pouze ke vzhledu ostatní složitě řeším předáváním souborů atd :-)
Jinak už jsou i RSS zpravy OK máte jich tam 20 posledních dle vydaného času :-)


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 26.01. 2010 - 09:25:37
V Opere se stranky nezobrazuji vubec...


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 04.02. 2010 - 15:29:29
 
no vidim ,ze nejsem sam,asi je to zase nejaka akce Microsoftu aby jsme pouzivali IE.


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.03. 2010 - 13:33:49
 
BAJECNE, ovsem nepouzitelne ve FF, takze prestavam navstevovat... a jiste nejsem sam, v Opere to taky nejede.


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 19.06. 2010 - 22:55:44
Uzkostlive (ci pohrdave) se vyhybate Symbianu, tudiz se ja musim vyhybat Vam. Sbohem.


[ Odpovědět ]
Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 28.11. 2011 - 07:54:55
 
nazdar!


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 11.06. 2017 - 04:31:28
Adidas NMD [www.adidasnmdsales.us]
Adidas NMD R1 [www.adidasnmdsales.us]
NMD [www.adidasnmdsales.us]
NMD Adidas [www.adidasnmdsales.us]
NMD XR1 [www.adidasnmdsales.us]
Nike Air Max [www.nike-airmax90.com]
Buy Nike Air Max Shoes Shopping
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 31.01. 2018 - 15:28:47
it was a wonderful chance to visit this kind of site and I am happy to know. thank you so much for giving us a chance to have this opportunity..
repair hail damage


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 01.02. 2018 - 09:21:52
Great survey, I'm sure you're getting a great response.
Cnods for sale Mactan [bayanihanflatsmactan.com]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 03.02. 2018 - 10:26:35
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
bundapoker [bundapoker.net]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2018 - 10:47:57
I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorites blog site list and will be checking back soon. Please check out my site as well and let me know what you think.
transport moloz pret [www.transportmarfa24.ro]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 08.02. 2018 - 14:02:53
Nice blog and absolutely outstanding. You can do something much better but i still say this perfect.Keep trying for the best.
Cabo Yacht Rentals [www.luxuryyachtscabo.com]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 18.02. 2018 - 09:51:33
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
home insurance


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 18.02. 2018 - 16:17:15
I really impressed after read this because of some quality work and informative thoughts . I just wanna say thanks for the writer and wish you all the best for coming!.
Invokana Lawsuits [invokanalawsuits.com]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 18.02. 2018 - 20:01:15
I just couldn't leave your website before telling you that I truly enjoyed the top quality info you present to your visitors? Will be back again frequently to check up on new posts.
mobile app builder [appsilike.net]


[ Odpovědět ]

Re: Nový vzhled Palmserveru (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 20.02. 2018 - 08:07:30
Very interesting blog. Alot of blogs I see these days don't really provide anything that I'm interested in, but I'm most definately interested in this one. Just thought that I would post and let you know.
latest news headlines for today [www.statesone.com]


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund