Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

5 důvodů, kvůli kterým si okamžitě pořídíte digitální televizi

Digitální televize se řadí mezi průkopníky multimediálního požitku, a tak není divu, že už nechybí v lecjaké domácnosti. Ještě ji nemáte, ba dokonce jste o jejích výhodách ještě ani neslyšeli? Přinášíme vám 5 důvodů, kvůli kterým si O2 TV zamilujete i vy.

1. Pustíte si i týden staré vysílání

Nenechte se svou televizí omezovat. Pokud propásnete skvělý film nebo další díl svého oblíbeného seriálu, nic se neděje. Můžete si ho totiž jednoduše vytáhnout z archivu, ve kterém najdete až 5 000 hodin obsahu, a pustit si jej zpětně. S O2 TV vám zkrátka nic neunikne.

2. Nahrajete si pořad nebo film a přeskočíte reklamy

Ruku na srdce, televizní reklama uprostřed hollywoodského blockbusteru, kdy jsme napnutí jako kšandy, dokáže člověka pěkně nadzvednout ze židle, tedy z gauče. Věděli jste, že s digitální televizí na ně díky funkci nahrávání můžete vyzrát? Stačí si daný pořad nahrát a následně si jej vychutnat zcela bez reklam.

O2 TV myslí i na případy, kdy jste u sledování televize vyrušeni, a to tak, že vám umožňuje si televizní vysílání kdykoliv stopnout. Jestliže se vám zdá, že víc už toho televize zvládnout nemůže, potom čtěte dál.

3. Půjčujte si filmy z napěchované videotéky

Připravte si kila popcornu, litry coly a začněte obvolávat své přátelé. O2 TV se totiž pyšní bohatou videotékou. Nikdy nebylo sledování filmů snadnější. Čeká vás napěchovaný filmový (i seriálový) archiv, který čítá více než 1 000 filmů.

A ať se jimi nemusíte zdlouhavě „prokousávat“, využijte zbrusu nové funkce Moje Menu, kde ve 3 přehledných řádcích najdete filmové žánry přesně podle svého gusta. Filmy samozřejmě nestahujete, ale pouštíte si je ihned.

4. Sledujte sportovní přenosy, které jinde nenajdete

Unikátnost digitální televize O2 TV spočítá také v tom, že vysílá jedinečné sportovní přenosy. Pánové jistě ocení i fakt, že si mohou vybírat z více sportovních utkání běžících najednou. A to zdaleka není vše. Vaše volba padne i na různé úhly záběru kamer, což vám zajistí opravdu autentickou podívanou.

5. Pusťte si televizi na tabletu, mobilu…zkrátka kde chcete

Jak už jsme zmiňovali v prvním bodě, televize by vás neměla nikterak omezovat. Proto je O2 TV uzpůsobená tak, že ji lze sledovat až ze 4 zařízení, třeba i z vašeho tabletu nebo mobilu.

Rádi byste o tyto funkce obohatili i svou televizi? Pak se podívejte na všechny výhody O2 TV a dopřejte si i vy luxusní televizní podívanou. Nebo si spolu se svou rodinou či přáteli sjednejte neomezený tarif O2 Spolu a získejte digitální televizi jen za 1 korunu!
Publikováno: 20.02, 2018  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"5 důvodů, kvůli kterým si okamžitě pořídíte digitální televizi" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: 5 důvodů, kvůli kterým si okamžitě pořídíte digitální televizi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 21.02. 2018 - 14:26:37
Pro majitele Applet TV nezajimave, nemaji apk pro Apple TV. Kupovat si kvuli tomu modem a prechazet ma jejich internet . O2TV air ok, ale pouze s jednim balickem programu.


[ Odpovědět ]

Re: 5 důvodů, kvůli kterým si okamžitě pořídíte digitální televizi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 23.02. 2018 - 10:08:02
Digitální televize = DBTV a bez dodatečných zařízení (disk pro záznam pořadu připojený k DBTV přijímači) nic takového neumožňuje. To o čem PR článek pojednává je sice také "digitální", ale terminologicky lépe spíše internetová. Tkasé se neoznačuje DBTV, ale IPTV.
Kromě toho internet od O2? Sorry jako, nejsem blázen, abych přecházel na pomaleší a dražší připojení.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund