Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6191
Komentářů: 1159

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Carolinu by si měl pořídit každý řidič

Carolina není žádná hezká slečna, nýbrž chytrá mobilní aplikace, která je k ruce každému řidiči či řidičce. Pomůže s autem v mnoha ohledech, především ale dokáže zjistit aktuální cenu vašeho auta na trhu a její vývoj v dalších 3 letech. A to se může hodit, nejen když se chystáte prodat svůj anebo koupit nový automobil. S Carolinou si můžete ocenit jakékoli auto, nejen to své. V rámci oceňování auta prohledá tisíce inzerátů a vyhledá pro kupujícího či prodávajícího inzeráty srovnatelných aut, jako je oceňované a zobrazí vám je online.

Carolina je k dispozici jak na Android, tak na iOS. Na svědomí ji má firma Cebia, o níž jste možná už slyšeli. Prověřuje historii vozů a pomáhá motoristům rozpoznat vůz se stočeným tachometrem. A nejen kolem toho se točí jejich zbrusu nová aplikace. Vyzkoušeli jsme ji a musíme říct, že jako řidiči jsme nadšeni.

Hlavní úkol? Prověřit vozidlo podle VIN kódu

Do aplikace Carolina si můžete zadat vlastní vůz, je tam záložka „garáž“, kde najdete svá auta. Jakmile zapíšete jeho VIN, zobrazí se vám nejen kompletní specifikace vozu, ale také informace z jeho historie. Budete možná překvapeni, co všechno už má vaše auto za sebou.

Další užitečné funkce

Nám se velmi líbila funkce upozornění, tzv. alerty. Carolina dokáže upozornit na blížící se konec STK nebo řidičského průkazu, nutnost koupit nové pneumatiky či dálniční známku. Dále je praktická záložka „tipy“. V ní najdete mapu benzínek, rady pro řízení v zahraničí, postup jak se zachovat při nehodě a spoustu dalších praktických informací. Zajímavá je i „palubka“, kde se denně zobrazují aktuální články z médií věnovaných automobilům.

Stručně a jednoduše Carolina by neměla chybět v telefonu žádného řidiče. Více informací se o ní dočtete přímo na www.carolina.cz.
Publikováno: 08.02, 2018  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Carolinu by si měl pořídit každý řidič" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund