Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6191
Komentářů: 1159

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Již brzy budeme moci kupovat audioknihy na Google Play

Sponzorované odkazy:


Mohli jsme si už všimnout, že služba Google Play má specializovanou sekci na audioknihy. Odkaz na něj sice v současné době nefunguje, nicméně to se může brzy změnit.


Google Play je již domovem aplikací, filmů, televizních pořadů, hudebních souborů, knih a dalšího. Nyní služba Google Play bude nejspíše otevírat novou kategorii - audioknihy.


9to5Google hlásil, že se banner zobrazil uživatelům, kteří používají mobilní aplikaci Google Play nebo jeho verzi pro stolní počítače. Na obou místech banner uvádí, že jsou audioknihy k dispozici a že lidé mohou dostat slevu padesát procent z prvního koupeného titulu.


V tuto chvíli bohužel odkaz nefunguje a banner neuvádí, kdy přesně budou audioknihy k dispozici. Je-li tento banner nějakým náznakem inovace, měl by se objevit někdy v blízké budoucnosti. Doufejme, že snad už tento týden.Audioknihy jsou již k dispozici v hudební knihovně Google Play, i přes to, že je implementace trochu náhodná. S nadcházející aktualizací se tomuto "problému" bude věnovat specializovaná část Google Play, díky které bude vše organizovanější.


Po aktualizaci budou věci znovu jaksi přeplněné, tím, že se přidá sekce s audioknihami. Aktualizace uživatelského rozhraní by mohla pomoci, ale jak hláší Android Police, toto by mohlo také pomoci Knihám Google Play hledat stejnou aktualizaci.


Ať tak či onak, aktualizace umožní Googlu udržet krok s ostatními ekosystémy. V obchodech Apple iBooks a Amazon Kindle již mají audioknihy svou sekci dávno, takže bylo jen otázkou času, než je Google dožene.


Pokusíme se vás průběžně informovat o nejnovějších informacích. Prozatím nám dejte vědět v komentářích, zda se těšíte na tuto novou sekci a jak často posloucháte audioknihy.


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 24.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Již brzy budeme moci kupovat audioknihy na Google Play" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund