Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje

Sponzorované odkazy:Ming-Chi Kuo je pravděpodobně nejvíce propojený Apple analytik na této planetě. Pracuje pro KGI Securities. Kuo má báječné proslovy a když mluví o produktech Apple, lidé naslouchají. Například, přestože se všichni zajímali začátkem loňského roku o to, kam se Apple chystá dát ID Touch na iPhone X, Kuo už odpověď dávno znal.Podívejme se a zvažme tento odstavec napsaný v únoru, sedm měsíců předtím, než byl telefon vůbec odhalen. Mějte na paměti, že v té době jsme si všichni mysleli, že ten desátý výroční model bude nazýván iPhone 8:


"Ming-Chi Kuo nedávno uvel, že iPhone 8 (iPhone X) nejspíš nebude mít Touch ID vložený pod displejem od kraje ke kraji, jak si myslel původně. Míto toho tento analytik řekl, že Apple pro ověření a odemknutí telefonu použije funkci rozpoznávání obličeje. To znamená, že společnost Apple koupila izraelskou společnost RealFace, která vyvinula vysoce přesný systém, který dokáže identifikovat i identická dvojčata."

Tento týden Kuo řekl, že Apple zastaví výrobu iPhonu X v polovině letošního roku, a to kvůli nízkému prodeji tohoto modelu. Během prvního čtvrtletí se očekávalo, že se prodá 20 až 30 milionů kusů. Tomu tak ale nebylo. Prodalo se totiž pouhých 18 milionů kusů. Vzhledem k tomu, že je Kuo známý a velmi uznávaný a má přístup ke zdrojům uvnitř Cupertina, měli bychom věřit tomu, že existuje nějaká šance, že k tomu opravdu dojde.


Momentálně je však iPhone X stále k prodeji a dostupný. A ano, Apple stále natáčí reklamy na handset. Nejnovější reklama se nachází v horní části tohoto článku a soustředí se hlavně na selfies. Díky portrétnímu osvětlení můžou vaše pořízené fotografie vypadat, jako by byly vyfotografovány profesionálem. A mimochodem, ten hlas, který je slyšet v pozadí, patří Muhammad Ali. Tato boxovací legenda byla již zaznamenána v dalších reklamách Applu během kampaně "Think Different" společnosti, včetně místa, kde se vyrábějí housky, které se běžně nazývají "The Crazy Ones".


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Apple
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

qq888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 03.02. 2018 - 04:51:49
nike roshe uk [www.nikerosheone.co.uk]
yeezy boost [www.yeezy-boost.us.com]
hermes belt [www.hermesbelts.co.uk]
kevin durant shoes [www.kevindurant-shoes.us.com]
michael kors handbags [www.michaelkorshandbags.net.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 05.02. 2018 - 14:17:57
A good version of a convenient program for listening and downloading music music paradise pro downloader [music-paradise-pro-downloader.mobi]


[ Odpovědět ]

Re: Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 24.02. 2018 - 02:30:46
i really love iphone X, many changes have been made and many new features are provided, thanks for writing this article. selfcleaninglitterboxhub.com


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund