Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Google se v roce 2018 bude snažit dělat ''všechno''

Sponzorované odkazy:


Pro technologický sektor byl rok 2017 velmi tvrdý. Podnikání se rozrůstalo a technologičtí giganti byli bohatší a silnější než kdy předtím, protože jejich produkty byly pro každodenní život ještě nepostradatelnější. Nicméně, jako každá závislost, má i tato svoji temnou stránku a v roce 2017 byla tato temná stránka viditelnější než kdy jindy.


Google to měl snadnější než Facebook, Uber, Twitter nebo dokonce Apple, ale stále se musel zabývat problémy, jako jsou falešné zprávy, šíření toxického a zneužívajícího obsahu na svých platformách, sexismus na pracovišti a obvinění z vyhýbání se daňovým povinnostem.


V tomto kontextu společnost Google vylepšila a rozčířila svou nabídku služeb, dále se zaměřovala na umělou inteligenci a podnikla kroky k tomu, aby se stala první spotřebitelskou hardwarovou společností.

Podívejme se na Google v roce 2017 a na to, co od něho očekávat v tomto roce


Všechno všude


Původním posláním společnosti Google bylo uspořádání světových informací a jejich všeobecné zpřístupnění a užití. To zůstává velkou částí jeho vize, ale společnost chce být více než váš knihovník. Google chce nyní být vaším osobním asistentem a umělá inteligence v tomto hraje obrovskou roli.


V roce 2017 Google pokračoval v naplňování všech svých produktů pomocí Al, přidáním nových funkcí (nebo zlepšením existujících), které by jednoduše nebyly možné bez strojového učení a dalších Al technik. Z hezčích portrétů, lidských syntetických hlasů a lepších výsledků vyhledávání, Al nyní vylepšuje uživatelskou zkušenost v mnoha způsobech.


Služba se od svého uvedení do provozu v roce 2016 vyvíjela krok za krokem a stala se skutečným pomocníkem stovek milionů uživatelů.

V roce 2018 bude Asistent centrem uživatelského ekosystému Google. Očekávejte, že se bude vyvíjet ještě rychleji, protože společnost Google závodí s Amazonem o místo ve vašem obývacím pokoji.


Google vs Amazon

Ve své domovské rekonstrukci, Google Assistant je uživatelsky přívětivá brána do chytrého domova. Poskytuje také přirozenou cestu k interakci s technologií, která může být často složitá a tajemná, takže je výhodná i pro uživatele, kteří předtím nikdy nepoužívali počítač ani smartphone.


V roce 2017 se Google Home chytil a podle některých benchmarků se dostal před zařízení Amazon Alexa. Závod o místo v obývacím pokoji tvoří iOS versus Android nebo Mac versus PC naší doby, přitom Assistant a Alexa se drží jako nejvyšší platformy pro všechny ostatní, kteří vytváří nové produkty a služby.


Amazon vydali domácí zařízení Google 3:1 v roce 2017, díky svým nízkým cenám, různorodému sortimentu a popularitě nákupní platformy Amazon. Ale zatímco Amazon vládne na trhu, Asistent je pravděpodobně mnohem schopnější a užitečnější osobní asistent než Alexa.


V roce 2018, Google i Amazon budou tvrdě pracovat, aby své platformy vložily do více produktů, od smartwatchů až po auta a celé domy. Nepodceňujte Amazon - zatímco Google má užší vztah s OEM, Amazon již přesvědčil mnoho společností, že Alexa je platforma, na kterou se můžete vsadit.


Mezi Googlem a Amazonem existuje studená válka, která se příležitostně rozpadá v otevřeném konfliktu, včetně vytažení YouTube z Echo Show společnosti Amazon. Zatímco obě společnosti jsou v mírových rozhovorech, konkurence mezi nimi se v příštím roce zvýší.


Máme se na co těšit

Více a více, Google je společnost, která dělá - nebo chce dělat - všechno. Pojmenujte pole v technologii a Google pravděpodobně vytvořil produkty nebo alespoň projekty nebo plány, které jsou pro toto pole relevantní. To neznamená, že Google dělá všechno správně a jeho historie je plná neúspěšných projektů. Projekt Tango, který společnost Google zabil v roce 2017, je dokonalým příkladem. Mnoho produktů Google pro zasílání zpráv je další, a to navzdory obrovskému úsilí, které do nich Google vložil.


V roce 2018 společnost Google rozvine ještě další funkce a produkty založené na Al, neboť se chystá uchopit co nejvíce půdy, než se konkurenti vzpamatují. Studená válka s Amazonem může být v roce 2018 zlomová. Další tichý konflikt, který je nejspíš nevyhnutelný, bude mezi společností Google a Samsung. Pokud je společnost Google opravdu v oblasti hardwaru, je téměř nevyhnutelné odcizení společnosti Samsung, neboť Google nadále rozšiřuje svou řadu hardwaru o věrohodnou alternativu ke společnosti Samsung.


Velkou výzvou pro společnost Google v roce 2018 - a v následujících - je zůstat soustředěn, zatímco se snaží dělat všechno - od stodolarových smartphonů až po sto milionů dolarů za kvantové počítače. Je to sice šíleně obtížné, ale Google se nikdy nebál slova "obtížné".
Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund