Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188!

Sponzorované odkazy:Jak je známo, člověk je tvor zvídavý a rád se baví. Není tedy divu, když se na trhu objeví produkt, jaký by nikdo neočekával. Například nedávno se na trhu objevil fidget spinner, se kterým je možné telefonovat. Anebo telefon se zabudovaným setrvačníkem?

Dnešní doba by se dala nazvat "dobou trendů". Co chvíli se na trhu objeví nějaký gadget (rozumějte vychytávka), nebo nějaký žertovný předmět, který si najde obrovské zástupy fanoušků.

Za mých mladých let se jednalo a především hakysák, později o první dotykové telefony. Kdo je neměl, ten prostě a jednoduše nebyl tzv. "in". Módou poslední doby se stal fidget spinner. Pokud se k vám ještě nedoneslo, oč se jedná, tak vám mohu říci, že fidget spinner je pomůcka určená pro lepší zvládání stresu. Vznikl již v 90. letech, rozmachu se ale dočkal až na jaře roku 2017. Jeho původní účel ale jaksi vymizel, dnes je k viděním především v rukou dětí a náctiletých, kteří si s ním každou chvíli hrají.

Nyní se již dostáváme k hlavnímu tématu tohoto článku. Studnice nápadů je bezedná, a tak není divu, když někdo zkombinuje zmíněný fidget spinner a například mobilní telefon.
Přesně tento obskurní výrobek uvedla před několika dny hongkongská společnost Chilli International, a to v Indii. Telefon se jmenuje K188 a je dostupný ve dvou variantách. Levnější koupíte za 18 dolarů, za dražší si budete muset připlatit ještě 2 dolary navíc. Telefon můžete vybavit až dvěma SIM kartami a nahrát na něj můžete 8 Gb dat. V případě, že vám to nebude stačit, máte možnost zvětšit úložiště pomocí SD karty.
Telefon je to tlačítkový, nečekejte tedy Android, a už vůbec ne nějak zvlášť velký displej. K188 má dokonce menší displej, než většina dnes prodávaných tlačítkových telefonů, jeho velikost je pouhých 1,4". Stejně tak, jako velký displej, zde nenajdete ani fotoaparát - a to ani ten přední, ani zadní.

Výhodou tohoto telefonu má být především to, že jej můžete využít k odreagování. Přeci jen, jiné telefony jako fidget spinner použít nemůžete. Dále může telefon najít uplatnění jako zařízení připojitelné přes Bluetooth k vašemu chytrému telefonu.
K188 dále umožňuje prohlížení multimédií, či přístup k internetu. Je k dostání v několika odstínech, za zmínku stojí například zlatá, růžově zlatá, stříbrná, červená, modrá a černá. Telefon je aktuálně dostupný pouze v Indii.

Vyjádření Michaela Fenga, ředitele indické pobočky Chilli International si můžete přečíst zde:

"We are happy to extend our market share by launching in India. We see India as one the fastest growing market for cell phones with second largest population in the world. Since our first preview online, we have overseen a high demand among customer for these new models. Our focus for the quarter in on strengthening our brand in the Indian soil and with K188 and F05, we aim to deliver the industry’s most value for price products."
Telefon K188 ze všech stran. Zajímavý pohled, že?


Chilli International chce sice na indickém mobilním trhu zabodovat, myslím si však, že s tímto výrobkem to nebude.
V době, kdy má každý smartphone a klasické tlačítkové telefony pomalu, ale jistě mizí z trhu, nemá tento telefon dle mého názoru šanci na úspěch. Na druhou stranu, koncepce je to zajímavá a cena 20ti dolarů není nijak zvlášť vysoká.
Dá se předpokládat, že spíše než pro vážné účely, tedy telefonování a psaní SMS zpráv, si jej lidé koupí jako zpestření, nebo jako hračku, která pobaví.

Za zmínku stojí také projekt Phinner, který je zatím ve fázi financování. K nalezení je na Kickstarteru. V tomto případě se však již jedná o smartphone, který je připojen k ložisku, pomocí něhož telefon roztáčíte.

Na závěr bych ještě upozornil na kryt pro iPhone 7/8 značky Olixar, který z vašeho iPhonu udělá fidget spinner. Na zadní straně je v krytu výřez, do kterého fidget spinner vložíte. Pak již můžete s vaším iPhonem vesele točit :).Zdroje:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.09, 2017  Autor: Robert Skvaril   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Doplňky

"Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188!" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 04.10. 2017 - 09:02:16
Thanks for the nice blog. It was very useful for me. I'm happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post.
explore nfl score predictions


[ Odpovědět ]

Re: Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.10. 2017 - 11:55:38
This post is good enough to make somebody understand this amazing thing, and Im sure everyone will appreciate this interesting things.
GetResponse email marketing Review [www.compareemailmarketingservices.com]


[ Odpovědět ]

Re: Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 02.11. 2017 - 20:52:00
Thanks for such a great post and the review, I am totally impressed! Keep stuff like this coming.
FIFA 18 Guest Mode


[ Odpovědět ]

Re: Zdají se vám dnešní mobily monotónní? Zkuste K188! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 15.12. 2017 - 03:17:48
I hope you will share such type of impressive contents again with us so that we can utilize it and get more advantage. FIFA Mobile Coins for Sale https://fifamobilecoins4sale.blogspot.com/


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund