Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6098
Komentářů: 882

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Sháníte nový robustní Bluetooth reproduktor? Vyzkoušejte LifeProof Aquaphonics

Sponzorované odkazy:Společnost LifeProof, výrobce vysoce kvalitních ochranných pouzder pro mnoho mobilních zařízení (včetně Samsung Galaxy S8), dnes oznámila svou první řadu Bluetooth reproduktorů. Série pojmenovaná jako LifeProof Aquaphonics, obsahuje tři přenosné reproduktory různých velikostí: Aquaphonics AQ9, Aquaphonics AQ10 a Aquaphonics AQ11.

Všechny tři reproduktory jsou chráněny proti prachu, sněhu a vodě a jsou schopny odolat ponoření až do hloubky 3 metrů po dobu 30 minut. Reproduktory jsou také odolné proti pádu až do výšky 1,2 metru a mají vestavěné mikrofony pro hlasitý odposlech. Navíc mohou být spárovány až s 8 zařízeními najednou pomocí Bluetooth.

Aquaphonics AQ9 je nejmenší z nové řady reproduktorů společnosti LifeProof a jeho cena je 99,99 USD (2515 Kč). Nabízí až 16 hodin výdrže baterie a je vybaven karabinou (takže ho můžete snadno připnout k tašce nebo batohu.)

Větší než AQ9 je tu Aquaphonics AQ10 a stojí 199,99 dolarů (5 031 Kč). Nabízí až 13 hodin výdrže baterie. Tento reproduktor se dokáže vznášet na vodě a obsahuje voděodolnou schránku pro uložení klíčů, hotovosti nebo karet.

V neposlední řadě je tu Aquaphonics AQ11, který je zřejmě největší ze skupiny a poskytuje nejlepší zvuk. Jeho cena je ale už poněkud vyšší a to 299,99 dolarů (7 547 Kč). Obsahuje voděodolný box, který je dostatečně velký na to, aby se do něj vešel váš telefon, peníze a karty. Reproduktor se také umí vznášet na vodě.

Série LifeProof Aquaphonics je k dispozici v USA výhradně v Best Buy (jak v obchodech, tak i online). Prozatím lze objednat pouze AQ9 a AQ10, přičemž AQ11 bude také brzy dostupný.

Zdroj:

Phonearena

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.04, 2017  Autor: Lukas Klobasa   Téma: Doplňky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Doplňky

"Sháníte nový robustní Bluetooth reproduktor? Vyzkoušejte LifeProof Aquaphonics" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Sháníte nový robustní Bluetooth reproduktor? Vyzkoušejte LifeProof Aquaphonics (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 28.04. 2017 - 04:42:13
The casing of the Oris Big Crown Pointer rolex replica sale [www.rolexreplicasale.org.uk] comes in four sizes: 40mm, 36mm, 32mm and 28.5mm. It's constructed in stainless steel and comes with a fluted bezel - the bezel can optionally come in rolex replica sale [www.rolexreplicasale.org.uk]. There are two different dials available: silver guilloche or black. The design features are different for each dial. With the silver guilloche dial, there are replica watches uk [www.rolexreplicastoreuk.org.uk] Arabic numerals at the 12, 2, 4, 6, 8 and 10 positions with rose gold markers at the odd hours. The hour, minute, second and date hands are also in Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund