Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6081
Komentářů: 845

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy S7 a S7 Edge obdržely aktualizaci na Android Nougat 7.0

Sponzorované odkazy:


Poté, co byla minulý týden vypuštěna do světa betaverze nového updatu, se netrpělivě očekávalo, kdy bude dostupná pro všechny a před dvěma dny se tak stalo. Ovšem aktualizace z důvodu velmi krátkého betatestu není úplně bez chyb i když už byla jednou odložena.

Aktualizace přináší podle Samsungu neméně než 20 vylepšení a nových animací, které byly uvedeny s Nougatem do vašich S7 a S7 Edge. Některé z nich, jako zástupci pro standardní aplikace Samsungu, nebo nová podpora více oken na ploše jsou vylepšení, která přinesl Nougat, ale mnoho jiných náleží do nového uživatelského rozhraní Samsungu. Mezi tyto nové funkce patří například možnost rozdělit zprávy dle témat a kontaktů, změnit rozlišení obrazu za účelem snížení zátěže grafického čipu a zvýšení výdrže baterie.

A právě tato poslední novinka způsobila některým uživatelům problémy. Po aktualizaci se totiž telefon defaultně nastaví do úsporného režimu. Díky dobré kvalitě displeje si toho, že displej běží místo nativního rozlišení 2K do FullHD. Toho si díky dobré kvalitě displeje ihned nemusí uživatel všimnout, každopádně tato chyba se dá snadno napravit.

Stačí v nastavení v záložce displej změnit rozlišení displeje posunutím slideru úplně doprava. Poté restartujte telefon a vámi zvolené nastavení už zůstane.

Zdroje :SamMobile

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 20.01, 2017  Autor: Patrik Grulich   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Samsung Galaxy S7 a S7 Edge obdržely aktualizaci na Android Nougat 7.0" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund