Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1355

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

4 nové aplikace pro vaše kontakty - zdarma!

Sponzorované odkazy:


V poslední době se vyrojilo hned několik freewarových aplikací pro Windows Mobile, které nabízejí alternativní přístup ke kontaktům. Asi nebude žádným velkým překvapením, že všechny aplikace preferují ovládání bez použití stylusu.

PocketCM v0.19b
Vynikající aplikace pana Quentina Pouplarda se dočkala další verze. Ta přináší znatelné zrychlení, nový průhledný skin "Dream" a odstranění potíží z předchozí verze. Ovládání zásedně pouze prsty. Program nabízí téměř vše, co si můžete přát. Kromě víceméně standardních záležitostí, je k dispozici i historie volání a SMS pro jednotlivé kontakty. Tato vlastnost byla dostupná již v předchozích verzích, takže ji zdůrazňujeme jen pro ty, kteří PocketCM neznají. Naopak novinkou jsou filtry "by Company" a "by City", které umoňují z kontaktů vybrat všechny osoby z nějaké firmy nebo z bydlící v ve vebraném městě. Rozhodně doporučujeme tento program vyzkoušet! Stránky aplikace jsou zde.

SpoonRing v1.0
Také zajímavý program. Je určen propřístroje s WM 5.0 a 6. Mimo jiné umí nastavovat idividuální zvonění k jednotlivým kontaktům. Jde o relativně jednoduchou aplikaci, ale možná právě proto může vyhovovat řadě uživatelů. Oficiální stránky jsou zde

TouchCaller v1.0.9
O tomto neobvyklém programu jsme vás již informovali. Nabízí jakousi 3D kostku, kterou uživatel může obracet a tím se dostane ke kontaktům, k nastavení a ke službám. Zajímavé řešení, ale je otázkou, jestli není až příliš "inovativní", resp. zbytečně složité. Obecně platí, že dobré GUI by mělo být intuitivní a nevyžadovat zvýšenou pozornost uživatele. Tady tomu tak není. Program je sice pěkně vyřešen a graficky vypadá neobvykle zajímavě, ale od uživatele přece jen vyžaduje nějakou tu nadbytečnou orientaci. Samozřejmě, někomu se to může velice líbit. Stránky programu jsou tady.

QDz v0.0.7-002
Tuto aplikaci zařazujeme spíše proto, že se nám na poslední chvíli připletla pod ruku. Jedná se o novou verzi, ale na stránkách projektu jsme nenašli, co nového přináší. V každém případě nabízí ovládání prsty, fotokontakty a tak podobně.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.01, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"4 nové aplikace pro vaše kontakty - zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund