Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6265
Komentářů: 1512

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Elegantní kalendář pro iPhone a iPad (video)

Sponzorované odkazy:


Fantastical 2 je nové PIM centrum pro přístroje s iOS 7. Obsahuje kalendář, poznámky a úkoly, ale také řadu dalších možností, témat a tak podobně. Pokud hledáte jednu alternativní aplikaci, která by uměla nahradit systémové prostředky, může být tento program pro vás zajímavý.

Našli jsme recenzi aplikace Fantastical 2, která by zájemcům mohla potvrdit nebo vyvrátit smysluplnost investice ve výši cca 3 USD (asi 60 Kč). Nová verze se bohužel nevyhnula příšerné módě plochého designu, který teď kraluje napříč mobilními systémy a Internetem. Místo stínování, oblých nebo skleněných či kovových efektů a jiného precizního grafického zvýraznění tedy máme nudné jednoduché plochy a minimalistické GUI. Někomu se to líbí. My za tím vidíme lenost a pohodlnost programátorů a vývojářů, kterým tato nudná módní vlna umožňuje nepárat se s grafikou a možná i ušetřit náklady na grafiky. Argument o šetření výkonem neobstojí. Dnešní dvou a dokonce i čtyřjádrové procesory mají až obludné přebytky výkonu, které kromě více či méně stupidních her stejně nelze smysluplně využít. Navíc se tak graficky stírá rozdíl mezi Androidem, iOS a Windows Phone, což také není věc k nějakému jásání. Nicméně, v nejbližších letech se asi ničeho lepšího nedočkáme a musíme to tedy přetrpět.

Ale vraťme se k aplikaci Fantastical 2. Podle recenzí se jedná o velmi kvalitně udělaný plánovací systém, který lze volně přepínat se systémovým kalendářem. Má prý nejpřátelštější ovládání, což asi nejlépe posoudí uživatelé, ale rozsah funkcí a různých vychytávek dává tušit, že producent se skutečně snažil dát náročným uživatelům iOS 7 silný nástroj pro osobní plánování času...

Aplikaci naleznete na iTunes a tady je demo aplikace...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.10, 2013  Autor: Jan Novotný   Téma: Apple
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Elegantní kalendář pro iPhone a iPad (video)" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Elegantní kalendář pro iPhone a iPad (video) (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 01.11. 2013 - 18:01:31
No az na par chybyciek:
- je len v anglictine
-a je to len pre iPhone


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund