Palmserver.cz

Apple omylem zpřístupnil staré verze iOS
Datum: Sobota, 13.01. 2018 - 09:35:48
Téma: Apple


Apple se v minulosti jen zřídka kdy vrací a dívá zpět do minulosti na cokoliv, co za sebou zanechal - nebude obnovovat hardware, který už jednou odstranil, a rozhodně vám nedovolí používat starší verze svého iOS, jakmile jednou aktualizujete své zařízení. Aby mohl být iOS stažen do vašeho iPhonu, musí být "podepsán" servery Applu. Obvykle, jakmile vyjde nová verze iOS, bude ta předchozí dostupná po dobu několika málo týdnů, po níž ji společnost Apple nadobro vypne.
Nicméně předevčírem (11.1.2018) měla společnost malou nehodu a podepisovala několik starých verzí iOS v krátkém časovém úseku. Spousta uživatelů tak měla možnost přepnout iOS. Nejvíce lidí přepnulo své zařízení na iOS 10, existují však zprávy z Redditu, že se některým podařilo nainstalovat iOS 9 a někteří si dokonce vybrali iOS 6.1.3!


Někteří uživatelé se cítili znechuceni systémem iOS 11 - a to nejen tím, že úmyslně "škrtí" výkon zařízení při poškození baterie, ale také je to tím, že zatěžuje starší hardware už od samého začátku. Z tohoto důvodu majitelé telefonů iPhone starších pár let touží opět po dnech, kdy měli iOS 10 nebo dokonce iOS 9, což je důvod, proč nemnoho z těch, kteří byli online během nehody, rychle přeskočili na loď.


Dveře v šatníku jsou nyní zavřené, moji milí, a my jsme opět uvězněni v Narnii iOS 11.Zdroj:


Tento článek najdete na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15360