Palmserver.cz

Pošlete vánoční pohlednici ze svého mobilu!
Datum: Pondělí, 11.12. 2017 - 06:00:00
Téma: Krátké zprávy


Obliba klasických pohlednic klesá. Mnozí lidé posílají přání, včetně těch vánočních, pomocí e-mailu. Je to pohodlnější a časově méně náročné. Pokud však chcete poslat vánoční pohlednici, stačí vám k tomu chytrý mobilní telefon se systémem Android.

Vánoční pohlednice od Zoner Postcardsf

Chcete-li někomu poslat papírovou pohlednici, nemusíte chodit na poštu ani hledat poštovní schránku. Stačí si do svého mobilu stáhnout aplikaci Zoner Postcatrds. V této aplikaci velice snadno vytvoříte pohlednice, napíšete na ně vzkazy a odešlete je k vytištění a doručení. Celý proces zvládnete během několika minut. Uděláte fotografii, připojíte k ní zprávu, napíšete adresu příjemce a kliknutím odešlete k vytištění a doručení. To je vše. Vytištění a doručení pohlednice není drahé, stojí pouhých 30,. Kč. Aplikace je dostupná pro Android a iPad.

Vánoční pohlednice online od České pošty

Další aplikací, díky níž můžete poslat pohlednici (/nejen vánoční) ze svého mobilního telefonu, je aplikace České pošty. Aplikace Pohlednice online dokáže vytvořit klasickou papírovou pohlednici z jakékoliv fotografie. A nejen vytvořit, ale í odeslat přímo do poštovní schránky adresáta.

Vytvoření pohlednice je velmi jednoduché, zvládne ho i méně zdatný uživatel. Aplikace Pohlednice online obsahuje průvodce, který vás provede jednotlivými kroky. Nejprve si zvolíte velikost pohlednice (formáty A6, A5, Dlouhá DL). Potom vyberete fotografii pohlednice z paměti telefonu, případně si jí uděláte. Vybranou fotografii můžete různě upravovat, například jí lze oříznout, otočit, upravit barvy, přidat efekt. Aplikace vám nabízí možnost po každé po každé úpravě zkontrolovat tlačítkem aktuální podobu fotografie. Dalším krokem je napsání vzkazu a uvedení adresáta na zadní straně pohlednice.

Po potvrzení vám aplikace nabídne náhled finální pohlednice i cenu služby. Kliknutím na „pokračovat“ se dostanete do prohlížeče, ve kterém vás čeká zadat e-mail, souhlasit s obchodními podmínkami a platba. Vytvoření běžné pohlednice a její doručení adresátovi vás bude stát 25,- Kč. Aplikace je dostupná pro systém Android.

Zdroj:svetandroida.cz play.google.com play.google.com technet.idnes.cz

Tento článek najdete na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15352