Palmserver.cz

Lenovo oznámilo příchod nové série tabletů
Datum: Úterý, 28.02. 2017 - 15:00:00
Téma: Android


Na právě probíhajícím Mobile World Congress (MWC) představila společnost Lenovo sérii tabletů s označením „Tab 4“. V ní najdeme Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 8 Plus, Lenovo Tab 4 10 a Lenovo Tab 4 10 Plus. Vybrat si budeme moci z kombinací standardní/plus verzí a 4 palce/8 palců velikosti displeje.

Standardní varianty obou velikostí budou postavené na chipsetu Snapdragon 425. Budou osazeny displeji s rozlišením 1200x800p, operační pamětí s kapacitou 2 GB a vnitřním uložištěm 16 GB, nebo 32 GB. Dále pak dvěma kamerami, přední zaznamená obraz až ve 2 megapixelech, zadní až v 5 megapixelech.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Varianty Plus bude pohánět Snapdragon 625. Zobrazovacím zařízením je displej s rozlišením 1920x1200p. Pokud si vystačíte se 3GB RAM, budete se muset spokojit s 16GB na vnitřním uložišti. Je-li vám to málo, zajímat vás bude 4GM RAM verze, ve které najdeme 64GB na vnitřním uložišti. Lepší jsou i kamery – 5 megapixelů na přední a 8 megapixelů na zadní. Najdeme zde i USB 2.0 Type-C port a snímač otisků prstů.

Všechny tablety budou mít stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos, poběží na systému Android Nougat a budou dostupné ve verzích s LTE i bez něj pouze s wifi.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Cenově se tablety budou pohybovat od velice příznivých 109 amerických dolarů až po 250 dolarů. V přepočtu na koruny zhruba od tří do šesti tisíc. Na trh by se měly dostat letos v květnu.

Lenovo tyto tablety nabízí také v baleních. Jedno určené pro děti, druhé pro kancelář. Kid's Pack obsahuje několik ochranných prvků chránících zařízení před poškozením dětskou zručností, a také dětské účty, které umožní přístup jen k povolenému obsahu. Productivity Pack zaměřený na pracovní použití nám umožní přeměnit tablet v notebook. Najdeme v něm totiž bleutooth klávesnici a trackpad. Naši produktivitu by měly podporovat i funkce jako rychlé přepínání mezi aplikacemi, podpora více oken a taskbar.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

O cenách těchto balíčků zatím nejsou žádné informace.

Zdroj:GSMArena, Lenovo

Tento článek najdete na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15231