Palmserver.cz

LG připravilo představení vlajkového modelu LG G6 v rámci WMC na 26. února
Datum: Pátek, 20.01. 2017 - 18:00:00
Téma: Android


Pozvánky na novinářský event společnosti LG mají moto „See More, Play More“. Na co se můžeme těšit?

Už z těchto úvodních slov můžeme tipovat, co považují v LG za přednosti G6 oproti starším modelům. Není to samozřejmě nijak překvapující, v mobilním odvětví průmyslu dost často zaznamenáváme společnosti, které mají pocit, že pokrok je i prostý nárůst palců displeje. S trochou nadsázky lze říct, že v některých případech už budete na své mobilní telefony potřebovat brašnu přes rameno. Snad to tedy LG nepřežene.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Naopak slova „Play More“ by ve svém důsledku mohla potěšit opravdu všechny. Je samozřejmě možné, že jde jen o obecně vyřčené heslo, vyjadřující, jak super nové G6 budou. Můžeme však alespoň doufat, že tato slova by mohla indikovat nárůst doby, po kterou nás bude smartphone těšit svou úžasností, tedy výdrž baterie. Nejsem asi jediný, kdo s trochu nostalgie v srdci vzpomíná na dobu, kdy jsme mobil nabíjeli jednou týdně. Držíme ti palce, LG!

Palec můžeme použít i při další informaci, kdy ho jednoznačně otočíme vzhůru. LG G6, na rozdíl od G5, nebude modulární. V LG totiž přišli na to, že lidé mají raději rovnou celé hotové dílo a neradi si mobily kupují po kouskách, a posléze skládají dohromady. Nobelovku však za tento objev asi očekávat nemohou.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Náklonnost budoucích uživatelů G6 si LG pravděpodobně získá i zachováním 3,5mm jacku na sluchátka. Zaujmout nás může i nový displej s poměrem 18:9 a rozlišením 2880x1440 pixelů. Model by zároveň měl být voděodolný, což také můžeme čas od času ocenit všichni.

Chcete vědět víc? Tak se těšte na 26. února.

Zdroj:GSMArena

Tento článek najdete na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15218